reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Lili dzwoniłam do Krk dziś tam gdzie siostra chodziła za ta ciąża mam dzwonić w poniedzialek położna mówiła przez tel że zrobi wszystko aby mnie wcisnąć do któregos lekarza na dniach . Zobaczymy
 
reklama
Lilith, dzięki, ta lekarka na NFZ nie ma żadnych opinii niestety. No ale mam swoją, której ufam, do tej chcę chodzić dodatkowo. Za to ten od prenatalnych podobno jest najlepszym specjalistą od usg w Krakowie, a przynajmniej jednym z najlepszych.

Gosia, współczuję. Jak ja poroniłam, to położne pilnowały, żeby w miarę możliwości być samej w sali lub z drugą kobietą w tej samej sytuacji, nie było mieszania pacjentek, żeby nie potęgować przykrości, wszystkie przechodziły przez to samo. A te tabletki nie zawsze tak działają, u mnie nic sie nie działo, po kilku godzinach dostałam drugą (a pierwszą dali mi przed 8 rano), nic nie czułam, po 21 dostałam lekkie plamienie, ginka sprawdziła, ze szyjka się rozszerzyła i wzięła mnie od razu na zabieg, bo kończyła dyżur.
Mam nadzieję, ze u Ciebie szybciej pójdzie, ale że fizycznie nie będzie bolało. Mnie bolało dopiero po.
 
Lili byl ze mna wczoraj, dzisiaj przyjedzie kolo 17-18 bo pierwsza zmiane bedzie pelnic mama :p

Za pierwszym razem jak poronilam tez tak mialam, ze najpierw tabletki to cale endometrium sama wyrobilam, ale bol niemilosierny, zastrzyki przeciwbolowe dostawalam.. Pozniej i tak zabieg bo wszystkiego sie nie udalo... Ale wtedy jak mialam zabieg to zadnego bolu pozniej, funkcjonowalam normalnie

Dzisiaj cala 4 (2 babcie i 2 mlodsze chyba wlasnie tez po poronieniu) miala zabieg i wychodza. Mogliby mi nikogo na weekend nie dawac! Pewnie tylko z izby przyjec beda przyjmowac




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka to trzymam kciuki by się udało iść na ta wizyte. Prenatalne to 13+6 wiec dobrze by było.

Milia rozumiem, warto iść. Nie ma to jak podwójny podgląd maluszka. Na którą idziesz?

Gosiu a oni wiedzą o poprzednich przejściach? Dobrze, że sama nie jesteś.
 
Lilith, idę na 16:30, ale pojęcia nie mam, czy się wchodzi od razu, czy się czeka... Mam nadzieję, że nie za długo, bo jedziemy z małą i zrobi koncert w poczekalni, jak będzie jej się nudzić ;)
 
Dziękuję dziewczyny za kciuki, jadę dopiero na 15.30 a już że stresu biegunki dostałam :/
Kciuki za inne wizytujace bo chyba nie jestem dziś sama co ?

Dorota nie masz za co dziękować , do usług :)

Gosia współczuję, ja też dostawalam jakieś leki ale byłam w domu brałam je chyba 3razt na dobę przez trzy dni ? Coś takiego i u mnie wszystko samo się oczyscilo.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
No to macie blisko wizyty, kciuki zacisniete.
Milia to niech robi koncert a co, moj tez szybko się nudzi i Wrzeszczy z wściekłości bo mu nie wiele wolno hihi.

Milagros zleci Ci, moze wyjdź wcześniej?
Tez miewam biegunki jak się stresuje..zawsze mam piętra, ze będzie brzuch dalej bolał jak juz dotrę..przed dentysta najgorzej..
 
reklama
Do góry