reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

ja po wizycie usg
mała ma ponad 2223g , termin znowu się przesunął , teraz to 8 grudnia ,
jest duża jak na ten tydzień ciąży , choć jak lekarz stwierdził brzuch mam mały :)

dopytałam jak będzie z porodem po cc , i powiedział że jak zechcę ja to mogę rodzić naturalnie ale nie wiadomo co z blizną , na pewno dopiero przy akcji skurczowej będzie wiadomo czy ona wytrzyma czy nie , a że miałam cc to mogą po prostu odrazu zrobić cc i nie czekać na rozwój akcji

a ja mam żelazo 154 mg/dl

 
reklama
magda - dobrze, że u Ciebie ok i córunia taka duża :)

eli - fajnie, że będziesz miała możliwość wyboru w szpitalu. Gratki za udaną wizytę i sporą córunię.
 
Kasiasysunia zazdroszcze tego zelaza, ja najnizsze mialam 8,3 teraz ledwo 9 przekracza... a zelazo biore w podwojnej dawce :( za tydzoen robie wyniki zobaczymy czy cos podroslo, ale moj organizm poza hemoroidami nie widzi zmian :D

Gdy obniżył mi się poziom żelaza to brałam tardyferon i feroplex. po za tym mąż codziennie kupował dla mnie wołowinkę i jadłam steki- to pomogło :)
 
A mi nic nie pomaga, ani zelazo w tabsach, ani wolowina, soki z burakow, natka z pietruchy, szpinak i kiwi. Wszystko pozeram tonami i dupa blada zelazo nie rosnie :(
 
reklama
Jopal, w ciąży bliźniacze nie znasz dnia ani godziny. Szyjka jeszcze trzyma, więc mam nadzieję, że wytrzymam do terminu cc.
 
Do góry