reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

jestem po wizycie. badania mam idealne z czego się bardzo cieszę bo przy tym ile jem spodziewałam sie jakiejś anemii albo czegoś. Następna dopiero w 17 tygodniu :D
 
reklama
witajcie babeczki
dziś miałam usg genetyczne i wyniki pappa, wszystko o.k., ryzyko niskie, raczej nie zdecyduję się na amniopunkcję

maleństwo ma 63,7mm, kość nosowa piękna, wszystko inne też w porządku, trochę się uspokoiłam
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza. Dzisiaj miałam ocenę rozwoju ciąży i wszystko dobrze. Mam odstawić duphaston, ponieważ nie ma już zagrożenia poronieniem. Dzidziuś strasznie się wiercił :) Ma już 7,22 cm. I obecnie termin na 3.01.2011. Coś czuje, że grudzień coraz bliższy :)

Nasz skarbek

usg07.jpg
 
Vileyka, Iga , Duska - super wieści macie :-) Świetnie że wszystko w porządku. Duska - a maluszek bardzo ładnie się prezentuje :-) No i jaki już duży.
 
Duśka Vileyka no to gratulacje!!! Ja z utęsknieniem czekam na ten bezpieczny tydzień, ale jeszcze trochę mi zostało :(:(
a Twój maluszek Duśka - cud, miód, malina :)
 
reklama
Do góry