reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Dziękuję za miłe słowa. Będzie to nasz pierwszy dzidziuś, tym bardziej cieszę się, że wszystko ok. I mam nadzieję, że koniec ze złymi wiadomościami i teraz każda z Nas będzie chwalić się rosnącym w brzuszku dzieckiem.
 
sliczne maluszki a co najfajniejsze to to, ze juz nie sa to male kropusie tylko malutkie czlowieczki:-D

dla mnie 2 trymestr zaczyna sie tak jak marys pisze - z poczatkiem 13 tygodnia

a ja wczoraj bylam u gin, chcialam te wizyte miec jak najszybciej za soba
wg usg fasola starsza o 3 dni:szok: mierzyla 5,9 cm:-D nosek, karczek, wody, lozysko, nerki, zoladek ok
machala lapkami i nozkami w kazda strone, byla niegrzeczna i jeszcze na koniec pokazala mamusi jezyk i mamusia poplakala sie, z tego powodu, ze ma takie niedobre dzecko;-)
foto z jezykiem

 
Livastrid śliczne maleństwo, a ja wczoraj nie dostałam zdjęć :-(, ale nie to było dla mnie najważniejsze, tylko dobre wyniki badań gen.
 
po swoim samopoczuciu ja bardziej obstawiam, że od początku 14 sie drugi zaczyna.. bo jak od 13 to powinnam czuc sie chyba lepiej nie:D?
 
reklama
Do góry