reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

dziękuję za miłe słowa. Ja też nie mogę się napatrzeć. Jestem szczęśliwa, że noszę w sobie takie Maleństwo. Ale już niedługo zobaczymy Wasze skarby.
Ania_789 duphaston biorę regularnie, o dziwo, bo mam sklerozę :) jak trzeba to i pamięć się poprawia hehe
 
reklama
a oto moje Dziecko, jakość nie najlepsza P6100434.jpg zdjęcia bo to zdjęcie zdjęcia:-)
 
pati... Święta racja :) To niesamowite jak Nasze dzieciaczki szybko rosną :) Ja już nie mogę doczekac się kolejnego usg ostatnie miałam w 8 tygodniu :) a następne w 12 będzie. Dni już odliczam :) tak chcę zobaczyć mojego Bączka :) w ogole to od jakiegoś czasu mam jakieś wewnętrzne przeczucie , że będzie chłopczyk :) nie mam tak,że wolałabym chlopca albo dziewczynkę, ale to przeczucie, że będa jajeczka mnie nie opuszcza :p Mój M. bardzo chciałby zeby był chłopczyk, może mi się po prostu udzielilo nie wiem :p ale nawet jak wyobrazam sobie siebie w styczniu z wózeczkiem to dzidzia jest w niebieskich ubrankach :)
 
hahaha Sarat dokladnie mam taksamo, moj M bardzo chce chlopca i starsze dzieci tez, wiec ja jakos wewnetrznie czuje, ze to bedzie maly Olus :) i podobaja mi sie same niebieskie rzeczy! I ogladam chlopiece ubranka ;) No zobaczymy co sie okaze :-)
 
Ja też oglądam same chłopięce hihih :) wczoraj nawet zwrocilam sie do dzidzi "synus" :p mam nadzieje,że jesli dzidzia jest córcia to się nie obrazila ;)
 
reklama
Do góry