reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Bakalia, Alka- myslałam że Was zaskoczę, a tu prosze bardzo tłuścioszki jak malowane u was. Mój klusek 2300g- gin też mówi że sporo jak na 32 tydz.
Cała reszta super i najwyraźniej dotrwam do stycznia:-).

Gin zrobił sobie za to mały żarcik- ja się pytam (bo już zwątpiłąm jak tu takie wyskoki są ze zmianą płci;-)) czy aby płeć się w między czasie nie zmieniła? A on "dziewczynka miała być prawda?":rofl2::-D. No ale cuż to był tylko żarcik.

Okulista też dziś zaliczony-wszystko ok, nie ma wskazań do cc-niestety od lutego wada skoczyła mi z -6,0 na -6,5 -:wściekła/y:to mi się nie spodobało. Jak tak dalej pójdzie będę nosiła faktycznie denka od butelek. (przy okazji Meliska jaki jest tak ogólnie koszt lasera "na oczy"?)
 
reklama
Co do zmiany płci pod koniec ciąży, to mój M. wczoraj opowiedział ginowi jak to w szpitalu pani doktor, która uczyła się wykonywać USG powiedziała mi, że będzie dziewczynka. Gin powiedział, że jemu się jeszcze pomyłka nie zdarzyła, a jakby u Was była to wysłabym sprzęt do regeneracji hehe .... Po czym robi usg, pokazuje przyrodzenie i mówi do M.: Proszę pana, jeśli Pan w swoim życiu widział dziewczynkę z czymś takim między nogami to ja Panu serdecznie współczuję hehe:-D:-D:-D
 
Bakaalia, alka fajnie że u dzieciątek wszystko dobrze i spokojnie sobie rosną.

Marciaa, Dorotka, dajcie znać jak po wizycie. Intuicja ważna rzecz - ja tez czułam czy mój maluch już się obrócił czy nie, nawet wiem kiedy się obracał :-) jesteśmy lepsze niż USG :-)
 
Alka franio rosnie jak na drozdzach
asiuk-u Ciebie tez niezle

A ja wlasnie jestem po wizycie u poloznej i d***. Mam bialko i cukier w moczu. Kazala sie nie przejmowac, tylko dac jeszcze raz mocz do badania. Ta jasne... jak tu sie nie stresowac:wściekła/y:. Niby cisnienie ok i wszystko inne...ehhhh jak nie urok to sraczka!
 
reklama
Do góry