reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Myszka, Anielkaa, Zeklek- gratuluje wspaniałych pociech. :-)
Ja dziś po wizycie w poradni cukrzycowej- znów straszą mnie insuliną, jeżeli mała za bardzo urosła to mam się pojawić i dostane insulinę jak się mieści w średniej to następna wizyta w poradni 19.12.:eek:
Czekam więc na środowe usg. :rofl2:
 
Ja wczoraj miałam straszne nerwy na wizycie bo okazało się że usg jest zajęte i nie sprawdzimy co z ta jego wagą no i co z moją blizną po cc i dziś muszę jechać do szpitala bo moja lekarka ma dyżur i zrobi mi usg. Kompletna strata czasu nie mówiąc już o paliwie a do tego młody mi się pochorował i zamiast siedzieć z nim w domu będę kursować. Mam nadzieję ze nie spędzę na IP ruskiego roku bo akurat moja GIN będzie przy porodzie...
 
Kurde macie jakiś patent na spalony garnek. Zachcialo mi sie powrotu do przedszkola i spalilam garnek gotujac kasze manna na sniadanie. Sól i moczenie nie pomaga. A P. wraca kolo 15 i to jego ukochany garnek. W necie pisza zeby cole zagotowac? Ktoras probowała? Przepraszam ze taki banalny problem ale czas mi sie kurczy ;p Za wszystkie rady bede bardzo wdzieczna ;>

sprawdzony sposób: proszek do pieczenia-posypać spalone miejsca dość sporo, zostawić na trochę i potem zalać wrzącą wodą. Mam nadzieję że pomoże :-)
 
Właśnie wróciłam od lekarza!
Waga super od ostatniej wizyty (tj.15.11) przytyłam 300gram czyli jest dobrze ;-)
Ale jedyna rzecz jaka mnie nie pokoi to fakt, że lekarz powiedział "jeśli Pani wytrzyma jeszcze 2tygodnie będzie dobrze.. " A jak mu powiedziałam że wytrzymam do stycznia to powiedział "nie jestem taki pewien" .. teraz to się zestresowałam, ale maluszek pięknie dziś dał zbadać swoje tętno bo zazwyczaj trudno bo się tak schowa że nic nie słychać! :)
 
Baakalia super, że wszystko w porządku, a że lekarz tak orzekł, no cóż.... i tak sam maluszek zadecyduje kiedy się pokazać na świecie:) Tego to chyba nie wie nikt:)
 
Bakaalia, też się zastanawiam dlaczego tak powiedział.
Ale lekarze bardzo często się mylą w tych sprawach, moja kumpela miała już rodzić w przeciągu kilkunastu godzin, urodziła za jakieś 8 dni. Druga miała jeszcze nie rodzić a urodziła tej samej nocy i to bardzo szybko. Więc tak naprawdę zadna z nas nie zna dnia ani godziny:-)
 
reklama
ja się dziwie, że lekarze tak mówia a nie daja żadnych leków żeby temu zapobiec, czy sterydów na rozwój płucek....co innego jak sie jest blisko 37 tc to już dziecko donoszone a tak to na pograniczu wcześniactwa jest
 
Do góry