reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Liv...w polsce raczej dzidzi "mechanicznie" się nie obraca;) jeśli sama się po zaleceniach nie przekręci to cesarka niestety...no, ale pożyjemy zobaczymy:)
 
No to jesteśmy po wizycie... Franko jest w ułożeniu miednicowym, ale jak to gin stwierdził, jeszcze ze 100 razy zdąży się obrócić do końca ciąży :-D Waży 1306g .... Szyjka piękna, długa, sztywna i bez rozwarcia więc git... Martwi jedynie skaczące mi ciśnienie więc na weekend idę do szpitala wrrr no ale co tam dam radę dla mojej małej wielkiej miłości...
Ach no i zapomniałam dodać - Franko jest piękny - oto dowód:
FRANCO 28 TC_6.jpg
 
Alka-rzeczywiście jest piękny:). A szpital na weekend to nie taka straszna rzecz,odpoczniesz, jedzonko dostaniesz-sama nie będziesz musiała gotować;-).I masz rację, że to dla Frania.
 
Alka Franko rzeczywiście cudowny :) Piękne ma usta duże, będzie mącił dziewczynom w głowach :-D a co do szpitala to się nie martw, zobaczą jak z ciśnieniem i puszczą szybko do domku.
 
Dziewczyny cieszę się z Wami z udanych wizyt.
Ja też dzisiaj miałam swoją. Na szczęście wszystko dobrze. Dzidzia waży 1300 coś i główka w dół. Co prawda kopie mnie głównie z prawej strony, tam podobno ma nogi.
 
reklama
Do góry