reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
ja byłam we wtorek na wizycie u mnie wyniki bardzo dobre i z dzidzią ok waży 1 kg i nadal jest dziewczynka, szyjaka krótka ale się nie pogarsza bo tylko nospa
a za wszystkie ciężarówki z problemami trzymam kciuki (mój mąż mówi na mnie tirówka:-))
 
Mama super :-)
Ja dziś mam wizytę ale nie robię sobie nadziei, że poznam płeć :baffled:
Dziś idę na imprezkę pracowniczą i nie mam co na siebie włożyć :crazy: Kiecka, w której byłam 3 września na weselu, jest na mnie opięta i wyglądam nieładnie. Zostają mi zwykłe spodnie; dobrze, że mam czarne z materiału, do tego jakaś elegantsza bluzeczka - też wisząca w szafie od lata. Jakoś to będzie.
Pozdrawiam
 
reklama
o Anisia gratuluje chlopca ;-) mi w pierwszej ciazy tez plec sie zmienila

ch_aga spoko, spoko moze poznasz, milej wizyty

mama2011 gratuluje duzej dziewczynki i Twojego dobrego stanu

Asteria
, milej wizyty:laugh2:

a ja w poniedzialek bylam na 3d, i ostatecznie jajecznica miedzy nogami, wiec skoro za trzecim razem uslyszalam to samo to wyglada, ze tak pozostanie;-) w srode kicalam do poloznej, wyniki rewelka, wiec tylko sie cieszyc

oto wilczek w 27 tygodniu:

Zobacz załącznik 398366
 
Do góry