reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Mi za kazdym razem mowila gin, ze nie jest pewna :-) Ostatnio tez, ze "raczej Dziewczynka". Poszlam na usg3d i mi lekarz powiedzial, ze na 99% Dziewczynka. I kupuje teraz na Milenke :-) Najwyzej bedzie Niespodzianka- gdy Bobasek bedzie Zartownis :-)
 
Donia u mnie ginka powiedziała najpierw: Tu jest płeć, na co my pytamy: A jaka? Na co ona, że na 98% dziewczynka. Robi to usg, robi mija z 10 min, po czym ona kolejny raz patrzy i mówi: tutaj między nóżkami jest napisane, że dziewczynka:) Ale na koniec dodała, że w 30 tyg na usg potwierdzi na 100% chociaż ponoć wątpliwe żeby się to zmieniło, bo nasza Zuzia się pięknie rozkraczyła na tym usg:)
 
Anastazja a to psikus hihi :)

ja się dowiedziałam w 19 tyg że będzie synuś :)
a potwierdzenie miałam w 23tyg :) jak lekarz przytknęła do brzucha usg to od razu powiedziała że synuś :) ma takiego sporego pitolka :p więc na 100% chłopczyk :-)
 
Anastazja, gratuluję Haneczki! Jestem pewna, że będzie oczkiem w głowie tatusia a potem może grzeczną starszą siostrzyczką dla Stasia :)
 
reklama
u mnie podczas wizyty bylo tak:
ja:panie doktorze a czy widac plec?
On:a co by Pani chciala?
Ja:no synka
on:u nas w przychodni co sie chce to sie ma
Ja:a ja naprawde synus??? aaaa
On: juz pokazuję, prosze zobaczyc, co mu tu mamy ...
ja: siusiaczekkkk
On: no :)

Wiec mysle, ze watpliwosci nie mial :pP
 
Do góry