reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

No widzisz Kitki to Twój mały rośnie w takim tempie jak mój, średnio 300 g na tydzień aż się boję w środę co mi gin powie. Do 20 teraz szybko czas zleci tylko słuchać lekarza i mniej denerwować się na męża :D a jednak mały będzie miał swoją datę :D
 
reklama
Kitki dobrze ze twoja wizyta udana. Duża dzidzi będzie!!

Teraz dopiero doszłam do siebie więc opiszę jak było. A więc dr zrobiła usg i stwierdziła że dużo wód plodowych, przepływy ok, ale mała już nie rośnie. Poprosiłam o drugą konsultacje. Poszła po lekarza ale wszyscy na emergency byli więc podjęła własna decyzję że cc robimy wcześniej. Najpierw się upierala że jutro cc, ja się poryczalam i poszła po konsultacje że swoim przełożonym. Ten stwierdził że cc w pon no i ktg co drugi dzień.
Nie chodzi o to że nie chce cc wcześniej, ja nawet wolałabym wcześniej ale strasznie się zdenerwowalam i nerwy puściły..
 
Kitki to spory twój synek. Mój waży 2900. Ostatnio czyli 2 tygodnie temu ważył 2600. Chyba będzie chuderlaczek. Ale lekarz mówi ze wszystko jest ok. Szyjka długa o zamknięta. Nie zapowiada się na wcześniejszy poród wiec może dotrwam do terminu cc. Zapomniałam spytać o ktg. Nigdy nie miałam i teraz tez mi nic nie mówił.
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie ja sie boje ze taki duzy i moze sie tam udusic w brzuchu[emoji54]. Wiem panikuje ale mam schizy a teraz jak wiem ze taki duzy to tym bardziej. Wkd mam duzo bo az 15afi przeplywy tez dobre. Lozysko niby mlode i wydolne. Szkoda ze ja na koncowce juz niewydolna:p
 
Kitki, spory Twój synek :) Do 21.04.czas szybko zleci, już możesz wykreślać dni z kalendarza ;) a pasy kierowcy, czy pasażera, jak mają szarpnąć, to w obu przypadkach chyba tak samo ;) Myślę, że jedynie koncentracja już nie ta i warto jeździć z kierowcą :)
Klaczek, przypomnij, na kiedy Ty masz termin cesarki?
Czy ja się sama ostałam z porodem naturalnym i niewiadomą datą porodu? Teraz dopiero zacznę panikować ;) a jak się okaże, że mój syn też 4 kg to w ogóle padnę na zawał; jak ja urodzę takiego klocuszka? Jeszcze chciałam ochronę krocza, by uniknąć nacinania he he, no i zamiast znieczulenia dobrą muzykę ;) i gaz rozweselający, gdybym się za słabo bawiła;) ciekawa jestem jak to będzie.
Może zacznę już pić herbatę z liści malin, by wzmocnić mięśnie macicy.
 
A liscie malin to skurczy nie wywoluja? Gdzies cos czytalam i cos mi dzwoni ale nie wiem w ktorym kosciele;)
Drobi - chyba Ty ja i klaczek bedziemy jednymi z ostatnich rozpakowanych, wszystkim tak szybko poszlo:)
 
No no Kitki niezła waga :) data ładna bedzie :)

Drobi ja tez jeszcze nie urodziłam :p wiec spokojnie ;) a liście malin pije odkąd skończyłam 34 tyg

Aniabuu nie stresuj sie, bedzie dobrze, jesteś pod kontrola :)
 
reklama
Kitki synek rosnie spory ;) czyli jednak ten 21.04, kompromis ;)

Dziewczyny jeszcze ja z Wami zostalam, nie zapomnijcie o mnie :D
 
Do góry