reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

No i jestem po wizycie. Zero oznak zbliżającego się porodu. Umówiła mi wizytę na po terminie w poniedziałek następny. Teraz mam zrobić jeszcze w przyszłym tygodniu dwa razy ktg (oczywiście płatne). Wyniki dobre, mały fikał że nawet porządnie przepływów nie dał sprawdzić ale mówi że wszystko w porządku. Wg usg waży 3478g więc przez dwa tygodnie przytył 300 g więc może nie będzie aż tak trudno rodzić. Mówi że masaż szyjki na kolejnej wizycie jeśli dotrwam ale póki co odpoczywać, obserwować ruchy i czekać. A co do wagi na plusie to właśnie przekroczyłam 21 kg :errr::szok:
 
reklama
Lusinda gratuluje udanej wizyty :) z tymi oznakami porodu to roznie bywa, nie powiedziane ze w ciagu paru dni sie nic nie rozkreci ;) najwazniejsze ze Synek ma dobre warunki w brzuszku :)
Waga sie nie przejmuj, tez mam sporo na plusie, wierze ze kazda z nas ladnie wszystko zrzuci po porodach :D
 
Lusinda - super ze wizyta udana. Maluch przybral przez 2tyg 300g wiec ladnie. A moj niby przez 2.5tyg prawie 1kg[emoji33] cos mi tu nie pasuje. No ale za tydzien sie okaze
 
Kitki eg mnie to dosyć prawdopodobne bo poprzednio przez 3 tyg 900g. Może ostatnio trochę zanizyl gin Wam wagę a teraz troszkę nadciagnal dlatego większy pomiar.
 
Klaczek - ale Ty chyba z tych drobniejszych dziewczyn jestes prawda?
Moj gin mowi ze najzdrowsze sa dzieci tak ok 3500 +- 10% czyli w przedziale 3200-3800.
Mowi ze takie pow 4kg yo tez nie fajne. A jednak tego mojego klocka nie chce wyjac wczesniej
 
reklama
Do góry