reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

To może lekarz niedokładnie zmierzył ;) to chyba najbardziej prawdopodobne wyjasnienie :)

Ja mg biore dalej bo inaczej mam skurcze w innych miesniach, ewidentnie mam niedobory wiec suplementuje :)
 
reklama
Ania gratulacje wizyty!
Milady termin na maj będzie Ci wychodził dlatego że waga mniejsza, komputer przeliczyl parametry i wyszło że maj. Moja też z tych mniejszych, w 35 tc ważyła 2300g. jeszcze mi zostało 2 tyg do cesarki i mam nadzieję że urodzi się z waga ok 2800, ale zobaczymy. Spróbuj spać spokojnie i pamiętaj że usg może się mylić :-)
 
Ania gratuluje udanej wizyty u nas na każdym USG wychodziło, że Antoś jest malutki i też doszukiwano się hipotrofi, a tutaj dorodny chłopczyk z waga 3260 :)
 
U mnie dziś 37tc2d a szyjka dłuuuga i zamknięta :/ Szczerze mówiąc liczyłam na inne informacje, bo Młody już nieźle mnie ciśnie, ale trudno, ja wytrzymam :) Byle tylko nie chciał siedzieć dłużej niż 40 tygodni, bo zeświruję z nerwów. Kolejna wizyta w sobotę, a do czwartku mam zwolnienie, jeśli się okaże, że doktor znów nie ma bloczka L4 to chyba mu tyłek skopię, bo dziś przepuszczałam dziewczynę, która wizytowała we wtorek, po zwolnienie właśnie. A poprzednio w którąś sobotę sama zapierniczałam do drugiej przychodni po bloczek, żeby uniknąć konieczności ponownego przyjeżdżania jedynie po zwolnienie. Widać, że doktor tak często, bo jeszcze trzecia dziewczyna się włączyła, mówiąc, że jej tak osiem razy się u doktora zdarzyło podczas ciąży.
 
reklama
Drobi gratki wizyty, u mnie 37+1. Więc jesteśmy na tym samym etapie ;-)z tą różnicą że ja 20 mam cc. A wiesz ile dziec waży? Ja mam ostatnie usg w poniedziałek i już nie mogę się doczekać ;-)
 
Do góry