reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

:*
Hej kobietki ;)
Jestem tu nowa, przed chwilą założyłam konto. Chciałam od Was pocieszenia bo źle się czuję ;( Strasznie się martwię bo wczoraj byłam u ginekologa miałam USG dopochwowe i nie wykazało nic kompletnie oprócz pęcherzyka ciążowego. Nie było ani ciałka żółtego ani zarodka. Według obliczeń od ostatniej @ minęło 38 dni. Jest to 5 tydzień i 3 dzień. Pani dr powiedziała że ciąża prawdopodobnie nie rozwija się prawidłowo. Że pęcherzyk ciążowy jest za mały miał około 4mm... Kazała brać luteinę dopochwowo i duphaston i przyjść za tydzień. Tak bardzo cieszyłam się że będzie z nami maluszek a teraz jestem załamana. Miał ktoś podobnie? Jest może jakaś szansa?
Ja w 6 tygodniu miała 3 mm fasolkę... więc czekaj cierpliwie.
Ślicznie wyglądasz [emoji5]
dziękuję :*
 
reklama
Hej kobietki ;)
Jestem tu nowa, przed chwilą założyłam konto. Chciałam od Was pocieszenia bo źle się czuję ;( Strasznie się martwię bo wczoraj byłam u ginekologa miałam USG dopochwowe i nie wykazało nic kompletnie oprócz pęcherzyka ciążowego. Nie było ani ciałka żółtego ani zarodka. Według obliczeń od ostatniej @ minęło 38 dni. Jest to 5 tydzień i 3 dzień. Pani dr powiedziała że ciąża prawdopodobnie nie rozwija się prawidłowo. Że pęcherzyk ciążowy jest za mały miał około 4mm... Kazała brać luteinę dopochwowo i duphaston i przyjść za tydzień. Tak bardzo cieszyłam się że będzie z nami maluszek a teraz jestem załamana. Miał ktoś podobnie? Jest może jakaś szansa?
Ja mialam podobnie w piatym tygodniu nie bylo nic widac oprocz pecherzyka, nie dostalam zadnych lekow. Kazano mi przyjsc za dwa tygodnie i bylo serduszko;)

Wysłane z mojego PAP5451DUO przy użyciu Tapatalka
 
Ja serduszko usłyszałam w 6t4d , wcześniej nie byłam na wizycie, bo ginekolog sam sugerował, żeby lepiej koło 7 tygodnia się pojawić. Także spokojnie :)
 
Usg 3cm stópki naszej malutkiej :) :) :)
18tc i 5 dni
20161007_212549-1.jpg
 

Załączniki

  • 20161007_212549-1.jpg
    20161007_212549-1.jpg
    195,2 KB · Wyświetleń: 580
reklama
Ja "puchne" na wieczór ale rano nic nie widać. Aż się czasem martwię czy wszystko jest w porzadku. Ile kalorii mniej wiecej jecie? Ja średnio między 1900-2400. Przed ciążą jadalam w okolicy 1600-1800 więc to nie jest tak ze się glodze. A waga w sumie się waha ale i tak jest mniej więcej tyle co przed ciążą. +/- 1kg.
 
Do góry