reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

eeee nie ; mleczne lubię - owoce fuj :)

aniś jak fryzjer, fajnie było ? jak pierś ? rozmasowana ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzieciaki może nie, ale nasza bietka to już nie dzieciak ;)

bietka, fryzjer super. pierś masuję cały czas i gadam z Wami, taka perwa

ale bym zjadła ryżu na mlekuuuuuuuuuu
 
bobo wyszłam z gorącej kąpieli niedawno. okład zrobię po karmieniu

bietka, mówisz? ehhh wina mi się chce ;)

dacie wiarę, że widzimy się za dwa tygodnie?
 
reklama
Dodam na zakończenie,że ja wieczoru panieńskiego nie miałam,buuu!
Bobo u mnie różnie dzieciaki ząbkowały i takie tam,ale najszybciej ze wszystkim był Szymek bo jak miał 5 mcy to był już ząbek i siadał już,szybko też chodził i mówił.Zdaniami zaczął mówić jak miał niecałe 2 latka a chodził jeszcze przed roczkiem.
Małgosiu ja widziałam Naszego Ojca Świętego jak był w Gorzowie,to był przepiękny,duchowy dzień.
Mój Karolek również dostał imię na Jego cześć!!!
Potem modliłam się do Ojca Świętego o błogosławieństwo i nowe życie i Franciszek przyszedł na świat praktycznie w 5 rocznicę śmierci Jana Pawła II,bo urodził się 9 kwietnia 2010 roku.

Chyba zostałam sama,więc też idę sobie,dobrej nocy!!!
 
Do góry