reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Taka kaszka pojawia sie przy alergii.Kacper czesto taka ma.

Justi kiedyś miałam rtg kręgosłupa szyjnego.Było ok.Kto wie jednak.Czuję że może coś mieć z tym wspólnego.Pamiętam że głowa boli mnie od dziecka.
 
reklama
Moze...

Doradzcie mi jakas surowke,prosze :) czuje,ze juz prawie nic nie moge jesc, chodzi za mna salata ze smietana, no ale smietana odpada. Chyba mam dzis dola
 
Anisiaj przetrwasz.Ja przez pewien czas jadłam tylko indyka,wafle ryżowe,ziemniaki,ryż z którego w końcu też zrezygnowałam.Ciężko było ale ....
Kaszką się nie przejmuj zbytnio.Zwracaj uwagę na kupkę.

polecam surówkę z marchewki.

A mi zgineły opaski Kacpra na chorobe lokomocyjną....Nie wiem gdzie są.A w czwartek jedziemy do mamy. W dodatku u nas nie kupię.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
ANisiaj, ja przez pewnien czas jadłam tylko rybę z pary, pierś kuraka z pary, karczek z pary...krupniki, rosoły. Buraczki nie powinny zaszkodzić. Natomiast pepti nie uczula. Daje się go najgorszym alergikom. A krostki to mogą być potówki.
 
reklama
Do góry