reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
cześć joweg
grupa zarządza anisiaj a ona leży i nie włącza kompa a z kompa chyba na g nie może wejść i jej administrować, kompa włączy pewnie wieczorem... pisz do nas w prywatnej wiadomości, możesz dodać nas wszystkie :*
buziaki
 
jak jest napisane na ulotce że podawac 10mg na kg to jak ma ok 6kg to ile to jest ml ?

Matko to jest w proszku nie mam pojęcia jak to przygotowac i mu podac
unhappy.gif
pomocy
 
Ostatnia edycja:
ile Oli waży ????

marta z drugiej strony pediatra powinna Wam napisać ile ml - a nie tylko kurcze receptę wypisać, ja mam ściągę jak to liczyć w paracetamolu dla dzieci ... tam jest taki wzór podany ...
 
reklama
ok 6-7 kg mniej więcej

a to zdjecie co dodałam to do tego proszku mam wlac wodę tak ? i rozmieszac? Matko dla mnie to czarna magia :-(

przepraszam Was :-(
 
Do góry