reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
kurde powiem Wam że ja nie znoszę galerii, tych świateł, ludzi, sklepów...... a przed świętami to już w ogóle!! wariactwo, ludzie zachowują się jakby koniec świata miał być:confused2:
 
no właśnie joweg pisz co u Ciebie???

moją atmosferę świateczną zakłóca obecnie kac m -nie rozmawiam z nim
jutro rano zleci, potem jadę do mamy - wrócę na kąpiel i po niedzieli...
mieszkanko jako tako ogarnięte... nic nie gotuje ani nie piekę w tym roku bo całe 3 dni jesteśmy poza domem.

nie mam nastroju laseczki , także mówię Wam dobranoc :*
śpijcie dobrze - wpadnę jutro z kawą rano :)))
 
Ostatnia edycja:
Justi u nas ciastolina sie nie sprawdza bo jak tylko nie patrze to probuja ja zezrec tak samo kredki swiecowe:-p

Ja mam nadzieje ze pobiegam dzisiaj chwile jak wykapiemy dziewczynki, ciezko sie dietowac jak sie swieta zblizaja, oby mamie jedzenie nie wyszlo;-)
 
reklama
Do góry