reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

bylam na zakupach. masakra w tych galeriach. oczywiscie nic nie kupilam ani sobie ani m ani tesciowi :wściekła/y: za to teraz bylam w tesco kolo mnie i kupilam tesciowi sweter a m spodnie jeansy. sam mu dzis przymierzyc zeby w razie czego moc wymienic na inne. zimno na dworze strasznie
 
reklama
marta a co najgorsze to ze ludzie robia taki balagan ze nie idzie nic znalezc. nie odkladaja na miejsce rozwalaja opakowania no maskra... jak bydlo sie zachowuja :wściekła/y: my z m bedziemy musieli pojechac w wigilie po prezent dla malej. wszyscy maja prezenty dla niej a my nie :zawstydzona/y: az glupio zeby od rodzicow nic nie dostala hehe. a wy co Olisowi kupiliscie pod choinke?
 
u mojej siostry wigilia w tym roku bo rok temu była u nas, dwa lata temu u teściowej tak co roku sie wymieniamy ;-) w pierwsze świeto chyba do siostry m a w drugie ciocia z wujem i teściowa przyjada do nas
 
dziewczynki zapraszam do primarka w inverness:tak: w zwykly dzien roboczy po zamknieciu 20 osob zbiera z ziemi i uklada rzeczy przez godzine plus to co uda sie ogarnac jeszcze jak sklep jest otwarty co czesto jest syzyfowa praca bo ty ukladasz a w tym samym czasie przychodzi jedna babka i wszystko rozpiepszy w minute:wściekła/y:

Ogladam TVN style masakra

Bietka ja sie pisze na ta zamiane:tak::tak:
 
reklama
scoti no w primarku to juz calkiem jest masakra. pamietam ten sklep:) lubialam skarpetki takie kolorowe w krowki albo w inne zwierzatka byly:) super byly te skarpetki hehe:)

ide do malej bo dzis caly dzien jej nie mialam i sie stesknilam :)

pozniej wlece
 
Ostatnia edycja:
Do góry