reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

6mamo też tak miałam powiedziane bo to był 3-4tydzień. Ale boję się co będzie, albo że więcej razy się nie uda - albo co najgorsza,że nie będę mogła mieć dzieci w ogóle :szok: chociaż tak już myślałam zanim pojawiła się 1 fasolka... Powiesiłam sobie obrazek św.Dominika nad łóżkiem, a pasek mam na wierzchu wyłożony :happy: aj ci święci to się oburzą :p obraz nad łóżkiem a tu jak dobrze będzie po 15 pójdą takie boboseksy,że aż wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
witam,troszke mnie tu nie bylo..ale ostatnio nie ogarniam wszystkiego :no:
czy bylo cos waznego,jesli tak to moze ktos mi strescic ?
buzka dla was ;**
szostkowa czy ty kochana juz testowalas ?
Butterfly witaj ;-)
 
butterfly pytałaś o laparoskopię
więc jest to zabieg mało inwazyjny, ale robiony w ogólnym znieczuleniu, robią Ci 3 dziurki, 2 na wysokości jajników, 3 w pępku. Jak się budzisz boli brzuch ale głównie przez to, że masz tam wpompowany gaz, by rozepchać narządy i dostać się do własciwego. Ja jadłam espumisan , bo jak te gazy ze mnie schodziły to brzuch bolał. potem 24 h na sali pooperacyjnej, potem ściągają cewnik i trzeba wstać, bolą szwy, boli brzuch - ja ciężko to zniosłam i powiedziałam sobie wtedy nigdy cesarka !!!!
cały zabieg trwa ok 1 godziny i jest bezpieczny - ja w szpitalu miałam dobrą opiekę.

Powiedz czemu będziesz miała laparoskopię ??? masz niedrożne jajniki ??? nie chcecie poczekać ze staraniami o dziecko, kiedy już bedziesz po zabiegu. Kiedy są niedrożne istnieje ryzyko ciąży pozamacicznej.

bobo faktycznie silna z Ciebie bestia !!!!
 
Jestem załatwiłam tylko podbicie pracy, pojechałam do szkoły żeby wszystko oddać a tam dupa dziekanat zamknięty no szlak mnie trafił późnej szłam do galerii i kupiłam w C&A bluzkę na obronę - zwykłą białą za 19zł. No i po drodze kupiłam czereśnie ha ide robić obiad później zajrzę buźka
 
Madlen na testowanko jeszcze za wcześnie.Ja sama siedzę jak na szpilach,a sikańca zrobię po 20-tym,bo @ mam mieć w okolicy 19 czerwca.Buuuu a tu dopiero 11 czerwca:-(.

Poza tym sam się wyłączył mój lapek i go rozruszyć nie mogę.Teraz klikam na kompie m,aj jak ja nie lubię takiej klawiatury.
 
reklama
hej kochane , przepraszam ze nie zagldam ale mam caly cza sstres nie mialam jeszcze neta pare dni...... moj maz w szpitalu robi hipertermie i terapie jemiola to nasza ostatni szansa na zycie , jestem pelna nadziei i mam nadzeije ze ten rak juz sie smazy !!!!!!! moj mezus ni moze jesc ani nic wszytsko tak mu uciska juz , jedno pluco da sie opeowac ale drugie nie wiec terza to straszne raczysko musi sie smniejszyc to nasza ostatnia nadzeija , prosze modlcie sie !!!!!!!!!
Joweg jestem z Tobą tj z Wami kochana !! będzie dobrze .... musi być !!

Ja generalnie w ogóle nie lubię jak coś mnie boli ale to chyba każdy tak ma.

Kochane powiedzcie co myślicie o znieczuleniu zewnątrz oponowym przy porodzie naturalnym. Rodziła któraś z was tak???
w szpitalu gdzie rodziałam nie dają z nieczulenia , nawet za opłatą :)
Ja się boję naturalnego porodu
bać to należy sie cesarki .. bo jest masakra ...

Jestem już po obiadku :-) a gdzie Wy się podziałyście hm?
a ja wróciłam od miliona lekarzy bo w nocy mój mąż miał coś jakby zawał ... całą noc nie mogłam spać a jak już zasnełam to budziłam sie co chwilę w strachu i sprawdzałam czy oddycha... koszmar normanie !!!

Ja dostałam tylko skierowanie na badanie laboratoryjne i potem mój lekarz będzie myślał co mi może byc bo nawet test ciążowy dziś robiłam ale negatyw...
ogólnie będę zmieniac lekarza raczej bo nie dość ze mam daleko to jakoś mam wrażenie jakby to był taki typ olewacza wszystko z niego trzeba wyciągać ..
 
Do góry