reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

jestem i ja po obiadku :) dzis serwowalam ziemniaki kotleciki z poledwicy i mizerie :) maz siedzi i ledwo dycha tak sie objadl heeh:) a ja zamiast pisac prace to poszlam spac i tak mialam na chwilke sie polozyc a zeszlo mi na spanku 2.5h haha :)
marta z Ty nie masz takiego terminu ze musisz prace oddac 2 tyg przed obrona? u nas w szkole tak jest po tym terminie juz nie przyjmuja. macie program antyplagiatowy? sprawdzaja wam prace?
 
reklama
Ale jestem wkur :wściekła/y: mój psełdo szef w odpowiedzi na pismo sądowe napisał że : firma została zlikwidowana dołączył pismo że on jako pracodawca nie widnieje i że żąda że JA mam mu zwrócić kosztu sądowe za to ze jego pełnomocnik będzie w sądzie za niego ! Nosz Kur.... wa mac czaicie to :wściekła/y: ale jestem mega wściekła

Bobo mam antyplagiat w szkole- sprawdzają a pracę muszę oddać tydzień przed
 
On to napisał do sądu a oni przysłali mi do wiadomości - masakra tak się boję ile oni mi nerwów napsują :no:
chyba potrzebuje prawnika
 
Ostatnia edycja:
O to że mnie w ciąży wyrzucili że nie będą płacic za mnie składek bo im nie przynoszę dochodów - żądam przywrócenia do pracy bo szef się tylko zmienił a firma nie została zlikwidowana. A oni mi dali wypowiedzenie bo zotała firma zlikwidowana a ten chu... teraz w sądzie napisał że żąda ode mnie kosztów masakra ode mnie ! kobiety w ciąży i bezrobotnej zajebiście - brak słów
 
ale oni Cie zwolnli jak juz bylas w ciazy? wiedzieli ze jestes w ciazy? sorki ze tak pytam ale to sie dzialo jak bylam w sanatorium nie bylam wtedy na bierzaco:(
 
Oni mnie zwolnili jak byłam w ciąży mało tego ja byłam na l4 od 28 lutego a oni mi 31 marca przysłali wypowiedzenie i kięgowa mi wprost powiedziała że mnie zwalniają bo jestem w ciąży i niezamieżają płacic składek za mnie a szef mój przeniósł pracowników wszystkich prócz mnie ( podpisali nowe mowy) do nowego szefa a firma dalej działa
 
reklama
Do góry