reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

dzien doberek lalunie moje :)
anisiaj 100 lat dla mezusia :)
marta ciesze sie ze dzis lepiej :)
my jemy sniadanko zaraz kawka i o 11 przychodzi kasia na sesyjke :)
jutro jade do mamy na kilka dni :)
milego dnia wszystkim :)
 
reklama
Bietka, ale mi zrobiłaś ochotę na kawę! zaraz 2 sobie zrobię:-)Jak Twoja waga? ruszyła coś? Ja pomimo że cały tydzień źle się czułam, i nie ćwiczyłam i nawet słodycze jadłam od czasu do czasu to 0,5kg mniej:)
Marta, fajnie że Oliś dał pospać.
Anisiaj, przynajmniej będziesz miała wymówkę żeby jechać ja jej koncert za granicę:-):-):-)
Aga, lepszy humorek po badaniach Kuby?
Bobo, ciuchy to odwieczny problem kobiet:)
 
heheheh:) ja nie przyjmuję zaproszeń "od obcych":) Kiedyś dostwałam wiadomość od jakiegoś gościa zagranicznego, napisał mi po angielsku, ze jest rozwiedziony, i takie piedu pierdu. Najlepsze jest to że on napisał mi chyba w lipcu a ja zauważyłam jego waiadomośc w listopadzie, kiedy kasowałam wiadomości na FB:):-):-):-) Gdybym była samotna to z takim zapłonem nie miałabym nikogo:-):-)
 
witam i ja ;)

ale sobie pospalam hehe gdyby m nie zadzwonil o 10 to pewnie dalej bym spala ;-)

anisiaj najlepszego dla m:tak: mam nadzieje ze spedzicie mily dzien ;) tak jak ktoras z dziewczyn pisala szukaj koncertu za granica np w Belgii wtedy zapraszam do siebie :)

bobo powodzenia na sesji, normalne ze nie masz co zalozyc w koncu jestes kobieta ;)

marta dobrze ze nocka byla spokojna

MILEGO DNIA LEJDIS :)
 
reklama
Do góry