reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

aga kurde a nie możesz im zwrócić uwagi, żeby poprawiły wagę w książeczce??? co lekarka powiedziała na posiew moczu ?

bobo mój m też karmi :) a ja jem rosołek

wiolka oj uwielbiam rosół - w ogóle zimą lubię zupy :-)
 
reklama
ja tez miałam rosołek na obiad:))

Bietka posiew ok wiec zrobią na cystografie, a wagi mi nie poprawia, za późno się zorientowałam ze źle napisali i już nic nie zrobię
bo jak im udowodnię że tak było, trudno zobaczymy co będzie za tydzień
 
Aga my z Nastka mamy wizyte 26 lutego to sie miniemy będę mocno trzymała &&&&&&&&&&& za wyniki badania pamiętaj ze jakies anomalie w wyniku nie przesądzaja wszystkiego istotny jest dobór leczenia:tak: Bietka ja zawsze kochałam zupy Nastka też je uwielbia jutro zrobie pomidorówke bo dawno nie robilam:-p U mnie julitka podsypia budzi zje i podsypia w ciągu dnia ostatnio je co godzinke jakos jej sie tak umyslało polubila herbatke koperkową i jakos po niej łatwiej jej kupke zrobić :sorry2:
 
Wpadam na chwilkę do was. Ostatnio mamy wariatkowo. Dzisiaj dodatkowo bylismy z Kubą u lekarza, bo gorączkuje. Brak kataru i kaszlu. Jedynie dalej ma taką dziwną sapkę i furgota mu w nosku:(. Lekarka kazała nam iśc do laryngologa bo ona nic nie widzi. I tak średnio jestem zadowolona z wizyty. Resztę napiszę na g jak uśpię młodego.
Bietka, Dzoana, i reszta dietetowców, jak wasz zapał?? mój niestety maleje. Dzisiaj odpuściłam ewę, ale zrobiłam abs na nogi i brzuch.
Muszę was doczytać i napiszę:)
 
reklama
justi no moja waga świruje i zjadłam rosół na kolację - więc średnio dietetycznie ale nie jem słodyczy :zawstydzona/y::-D

anisiaj jeszcze nie wybrałam... młody wstał i m przyjechał i w ogóle... :-p
 
Do góry