reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
muszę Wam przyznac, że to nie takie łatwe, bo kupuję w tajemnicy przed m, więc allegro póki co odpada, bo on powiedział,że robimy zakupy od marca, a tylko on ma konto na allegro. a ja nie chcę czekac do marca, jak mam body za 10 zl. może jestem narwana, ale chcę się cieszyc i tyle :)
 
Obiad zrobiony.
Anisiaj śliczne bodziaki ;-)
Bobo mam nadzieję że jakiś lekarz mi wypisze co do m to jeszcze nie wiemy kiedy będzie brał
Kinga jak kilo na tydzień to dobrze tak powinno byc
Scoti, Bietka moja waga też stoi ciekawe jak będzie jak mi koleżanka diete napisze

przepraszam jeśi zapomniałam o kimś
Anisiaj to powiedz to m ja mojemu tak powiedziałam i kupiłam body jak byłam w 2 miesiącu już ;-)

Kinga ja rosół robie tak :
marchew, pietruszka, por mięcho z kuraka sypie wegety jak się ugotuje wrzucam kostkę rozołową i nac pietruszki a makaron robie zawsze domowej roboty
 
Ostatnia edycja:
marta sama robisz makaron :szok:?

jeju ciasta pieką do 2 w nocy, kurczaki a la plaże południowe, makaron same wyrabiają - tylko ja taki leń jestem ???????????????????????????????????????????????
 
bietka, Ty pielęgnujesz mojego zięcia/kolegę z drużyny :) nie trac czasu na gotowanie, tylko dbaj tam ładnie o naszego kapitana Barcy :)

smerfetko, dzięki, jak m będzie się bardzo buntował, to się zgłoszę ;)
 
reklama
Marta chyle nisko czolo za domowy makaron :tak: ja kupuje makaron babuni do rosolku i jest ok hehe

anisiaj jak cos to daj znac podam Ci wszystkie dane do logowania i bedziesz robic sobie zakupy ;) tak bedzie latwiej niz ja mialabym Ci zamawiac
 
Do góry