reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Marta tyle schudlam w 3 tyg ;) ja zawsze srednio gubie 1 kg tygodniowo :-)

bietka tak to wina farby :tak::tak::tak:

evel fajnie ze juz jestes ;-)

Dziewczynki wlasnie gotuje rosol a tak sie stresuje bo nigdy mi nie wychodzi a m dzis sobie zamowil rosolek ;) jak Wy robicie rosol i czy Wam zawsze wychodzi pyszny ???
 
Evel, witaj!!
Bietka, ja ważę się raz w tygodniu bo też waga mi skakała.
Smerfetka, ja robię tak:) wrzucam udko kurze+kawałek wołowiny (jak mam), gotuję w osolonej wodzie z dodatkiem marchewki i pietruszki. Później dodaję pół kostki rosołkowej (tak wiem, niezdrowa). Czasami dodaję kawałeczek selera, ale tylko kawałeczek. I doprawiam. Tyle.
 
evel ja gotuję drób+ wołowinę z odrobiną wegety +marchewka, pietruszka, seler
myślę że liczy się czas gotowania i dobre mięsko. Czsem wrzucam włoską kapustę i pora troszkę cebuli, ale co kto lubi dla smaku
 
Dzień dobry Marta-nie martw sie nic mu sie nie stało plyny dla dzieci sa bezpieczne nie szczypia w oczy i nie podrazniaja tak jak normalne płyny przepłukałas mu oczko i jest wporzadku:tak: Magda zagladnij do nas czasem i daj znac co u was słychać buziaki dla Nadusi:-) Anisiaj ja nie rzygałam ani przy jednej ani przy drugiej ciazy a obie dziewczynki,napewno reguły nie ma duzo pewnie zalezy od organizmu moja mama np strasznie wymiotowała w ciazy z bratem a ze mna nic:baffled: Ja sie w miare wyspałm ale okropnie boli mnie drugi dzień kregosłup:confused2:Zaraz sprzatanie i obiad zrobie wiec pewnie później zajrze do was:-) Miłego dnia:happy: Smerfetka ja jak gotuje to daje kurczaka wołowe miesko,marchew,pietruszke,seler,cebule podpieczona na gazie,ząbek czosnku długo gotuje bo o to chodzi w gotowaniu rosolu ja daje lisc laurowy i ziele angielskie,doprawiam piepszem wegeta maga na koniec gotowania wrzucam pokrojona swieza natke pietruszki i wychodzi pyszy:happy:a dla siebie gotuje tak samo tylko na samym filecie z kurczaka bez wołowego bo nie jest tłusty ale przyprawywszystkie te same
 
Ostatnia edycja:
justi ja robie podobnie i nie zawsze mi wychodzi czasami jest taki metny ze szok :szok: nie wiem moze nie kazdy musi umiec ugotowac rosol hehe

Ja gotuje srednio rosol okolo 2h a i tak zawsze cos z nim nie tak wrrrr zobaczymy jak to bedzie dzisiaj....
 
Ostatnia edycja:
reklama
smerfetka, ja robię tak jak wiolka, ale nie spalam cebuli, bo nie znosze tego zapachu. babcia mnie uczyła, że trzeba ściągac te szumowiny po zagatowaniu mięsa, to nie będzie mętny. nie wiem, nie testowałam, bo zawsze ściągam ;)

bietka, dzięki kochana, dzisiaj dużo lepiej, odpukac ;)

właśnie zamawiam witaminy i szampon na wiecznie chorą skórę mojego psa. chyba Nucia musi iść do pracy, bo ma dużo wydatków ;)
 
Do góry