reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Scoti proszę : Cukinia 1 mała sztuka 250g
Filet z kurczaka 1 średnia sztuka 180g
Pomidor 1 sztuka 200g
Papryka czerwona ½ sztuki 100g
Papryka zielona ½ sztuki 100g
Cebula 1 sztuka 50g
Czosnek 2 ząbki 10g
Olej rzepakowy 1 łyżeczka 10g
Przyprawy papryka ostra, pieprz czarny 1 łyżeczka
sól szczypta

(ja nie miałam cukini bo mi sie dooopy nie chcialo ruszyc do sklepu i dałam tyle samo pieczarek)


Wszystkie warzywa umyć, obrać i pokroić w kostkę.
Cebulę należy posiekać drobno. Na patelni rozgrzać olej, wrzucić cebulę i mięso z kurczaka pokrojone w kostkę. Następnie dodać paprykę, cukinię i pomidora.
Przyprawić i dusić około 20-30 min.

Ja dałam ciutke oleju i zalałm ta cebule woda.

oczywiscie wyszło tego jak dla armii.


Mój Borys spał prawie 3 godz. i teraz dopiero obiadek je
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bobo chciałabym hahahahahahahaha :-D wstał wyspany, trudno, nie położę go już... jakoś damy rade do 19 ;-)
m zaraz wróci rozłożę im kołdrę na podłodze, niech się bawią a ja mam prasowanie...
anaber Ty to masz naprawde ścisłą diete:cool2::cool2:
bobo jak mu się nie odbije to na boczku go kładę
 
Bietka on sie juz tydzien przyzwyczaja :) i nic zołtka nie dawałam, musze zobaczyc.

Dziewczynki zmykam bo m wraca a ja w proszku , trzymajcie się pa :*
 
jestem i ja juz po obiadku my dzis chinszczyzne na ostro z Buba zasrwowalysmy tacie hehe malutka gerberga wciagla. moja mala prawie wszysto je po za mlekiem haha. Teraz bawi sie ze starym a mama dalej za robote sie bierze
 
U mnie była koleżanka na kawce, przed chwilą poszła. W międzyczasie ugotowałam obiadek i czekam na męża ;-)

Dzoanko nie tylko TSH bo bardziej martwi mnie PCOS i brak owulacji ale mam nadzieję, że i z PCOS uda mi się zajść i jakoś tą owulację przywrócić. Ale Tsh też trzeba zbić bo rośnie zamiast spadać. Ehhh już nie mogę się doczekać Waszej lutowej wizyty i co z niej wyniknie ;-)

Evel zapomniałam wcześniej napisać. Chciałam iść do kina na Bejbi Blues ale mówisz, że tragedia?

Magda ja też bym chciała podglądać Twoje dzieła ;-) A i gratuluje Nadince podchodów do pierwszych kroczków ;-)

Anaber odganiam anginę od Ciebie sioooo ;-)

Justi za płytę zapłaciłam 25 zł, wysyłka jest darmowa ;-)
 
reklama
Do góry