reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Ja tylko z doskoku, Kuba w domu i domaga się non stop zabawy. Nie wiem czy coś go nie uczuliło:( Przedwczoraj miał cały czerwony policzek z jednej strony, a wczoraj i dzisiaj z drugiej. Smaruję kremem nawilżającym, bo nie bardzo wiem i mam czym:-(Jak nie urok to...
Magda, masz jakiś wzór tygryska z Kubusia Puchatka? podobają mi się takie żywe kolory.
Evel, to masz dużo czytania:)
 
Dzień dobry kochane!! ;-)

Nie było mnie parę dni bo lekkiego doła załapałam ale już jest lepiej... ;-)
Wczoraj byłam z koleżanką suknie ślubną wybierać, dokładnie rok temu ja chodziłam za suknią i wróciły wspomnienia... Szkoda, że tylko raz bierze się ślub :-D

Dzoanko bidulko jestem w szoku, że tak Cię długo trzymają w tym szpitalu!! :szok: Jeszcze nie byłaś na to przygotowana!! Ale dobrze, że to już koniec. Mnie badanie bolało jak mega hardkorowy okres, ale na szczęście ból nie trwał długo. Jestem przyzwyczajona bo mam naprawdę bolesne miesiączki... Trzymam za Was kciuki z całych sił i dalej marzę, że będziemy razem z brzuszkami chodziły ;-)

6mamo wysłałam Ci zaproszenie na fb jakiś czas temu... ;-)

Martuś nie dziwię Ci się, też wym była wkurzona, to sobie facet porę znalazł... A czapa śliczna!! Pokaż jeszcze Oliego w niej ;-)

Magda dieta MZ najlepsza. Schudłam na niej 5,5 kg w miesiąc, muszę znowu do niej wrócić ;-) Dodatkowo ćwiczyłam z E.Ch.

Justi Ewka sprzedaje płytę z nowym programem treningowym, widziałaś? Zakupiłam ją sobie ;-)

Anaber super wynik!! GRATULUJE!! ;-)

Buziaki dla Wszystkich!! :*:*:*
 
Dzień doberek dziewczynki!!!
A ja się wyspałam,wstałam jakieś 40 minut temu,m był łaskawy i on z dziećmi od rana urzędował.
Magda zdrówka dla córci!!!
Anisiaj koniecznie muszę do tej Wawy pojechać by z Nucią się pobawić,jak ona taka kochana!!!
Suonko zaraz zajrzę na fejsa.
Dzonka jak ja cię rozumiem,w końcu w domku będziesz!!!
 
reklama
Do góry