reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Gosiulek to faktycznie beznadziejnie badania zrobione ale żadnych odpowiedzi ale masz swojego lekarza neurologa?może jakieś inne leki powinien spróbować ci przepisać ileż można tak sie męczyć
 
reklama
Wzięłam ketonal i jest lepiej...Za to serce mnie pobolewa.Stara już jestem;-)
Nie mam swojego lekarza...Ostatnio jak byłam u lekarza to dał mi te same leki które już brałam więc ich nie biorę.
 
witam się z kawą :-)

u nas świeciło pięknie słońce a teraz coś spochmurniało
ale nakarmię go w południe i [pójdziemy na spacer, potem o 16 mam gości.. m jedzie na piłkę więc będę sama z małym

gosia bidulko jeszcze Cię trzyma ?
justi co do pasa ja go miałam zawsze w pozycji stojąco-chodzącej i był-jest OK.
wiolka a Ty w czwartek jedziesz na ujastek ????? i termin już Ci podadzą ?
anisiaj odpoczywaj :*
 
Co do lekarzy, to ja chodzę jak mnie naprawdę przyciśnie. W tym tygodniu planuję iść do naszego rodzinnego, ponieważ wróciły mi duszności, tak że nie mogę wziąć głębokiego oddechu. Ale wizytę musiałam przełożyć bo mnie przeziębienie wzięło.
ANisiaj, odpoczywaj, u nas na obiad dzisiaj kurak ala Anisiaj:-)
My dzisiaj zaplanowaliśmy po obiedzie odwiedzimy na cmentarzu, na którym nie byliśmy we Wszystkich Świętych
 
Gosiu tylko leki charatają ci żoładek i nieweilką ulge masz niestety moze warto byloby poszukać jakiegoś dobrego neurologa? jeszcze cie serce boli ty to sie namęczysz biedna Bietka tak w czwartek jedziemy na 11 tam mamy być i powiedzą mi termin cc tak szybko mi ten czas teraz leci że szok:szok: a jak Igorek? Zrobilam sobie cos wczoraj w kolano i kuźwa pół nocy nie spałam nie moge zgiąć nogi ani wstać bo boli mnie jak jasna cholera:wściekła/y: najlepsze jest to że niewiem od czego:sorry2: u nas też słonko świeci ale coś zaczyna sie chmurać:dry:
 
O masz wszystkie chore.
Wiola a to ciekawe dlaczego Cię to kolano boli.
Justi a Ty na coś chorujesz że masz te duszności?

U nas pochmurno a na obiad tradycyjnie rosół. Mąż w pracy.Na 15.30 pojedziemy do kościoła a potem na cmentarz.

Znacie się na bateriach w laptomie? Nie ma ona jeszcze roku a juz pojawiła się info o wymianie. Krótko trzyma.
 
Gosiulek-wczoraj myłam w domu drzwi i kucnęłam sie coś mi w nim strzelilo i od tego czasu mnie boli u mnie też rosół jak zwykle w niedziele a na drugie królika sobie A dziś umyślał i robie jakąś feralną ta baterie mialaś nie znam sie na nich ale jak ma rok niecały to cos za krótko:sorry2:
 
gosia mi w lapku padła po 4 latach - rok to za mało- reklamuj

wiolka Igi dobrze - szaleje z tatą na dywanie teraz, zjadł 2 łyżeczki dyni z ziemniakiem wczoraj i pluł tak że ........ chyba nie muszę mówić :-D
jejku jak zleciało... pamiętam jak na genetycznie jechałaś w 13 tyg i nie mialaś z kim Nastki zostawić:szok:

miłego dnia kochane idę się ogarnąć :*
 
reklama
Gosiu, u mnie problem pojawa się jak za długo się stresuję, albo zmęczę. Gdy leżę nie mogę wziąśc głębszego oddechu, muszę wstać. Ostatnio dość mocno się nasiliło zarówno w dzień jak i w nocy, i mój m wygania mnie do lekarza, tylko że ja wiecznie nie mam czasu.
Jak długo bateria Ci trzyma?Grawancja jest pewnie zewnętrzna, tak że się nie martw o to.
 
Do góry