reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

Do bani! Moze daloby sie w tym "Koglu Moglu" utworzyc podkatalogi z nazwami poprzednich watkow????
Jest ktos "za"???

Jestem PRZECIW :-)

jezeli kazda bedzie pisac na temat jaki jest na watku to nie bedzie takiego misz-maszu tutaj:crazy: ale sie napisalam:rofl2:

Święte słowa.

Lepiej jednak by bylo, gdyby moderatorem byla osoba, ktora wie jak sie zabrac do zarzadzania forum.

trzeba się było zgłosić, skoro wiesz najlepiej.

COyote, Aniam dobra robota.

A co do tematu, to aż strach poruszać, bo zacznę tak marudzić, że mnie zaraz wszystkie zblokują ;-)
Mdli, mdli i mdli.
A tu trzeba dziecku rozrywki zapewniać.
W co ja się wpakowałam :szok:?
 
reklama
Witajcie kochane ja na razie schudłam 3kg , brzuszka jeszcze nie widać wieczorem tylko jest taki nabrzmiały. A co do dolegliwości ciążowych to mam mdłości, lekki ból piersi i siusianie ale już nie takie częste . Kochane ale wy macie dobrze chodzicie do fryzjera gdzie kolwiek a ja siedzę w domu już 5tydzień 4tygodnie leżałam plackiem wstawałam tylko do kibelka a teraz powolutku mogę chodzić po domu dzisiaj przychodzi do mnie koleżanka i trochę mi czas zleci bo mężuś w pracy do 21.00 masakra ale co nie robi się dla dzidziusia:-):-):-):-)
 
teraz jestem bardziej spokojna, bo odkrylismy go jak jest bardzo maly :).... czulam ze cos jest nie tak, i od teraz zawsze bede sluchala mojej intuicji :)....

najgorsze ze ja nie moge lezec.... to do sklepu trzeba leciec, zalatwic papiery i w ogole.... obłed :)!

ale widzialam wczoraj na USG jak Malutki sie ruszal tam w pecherzyku :).... ajjj to bedzie łobuz :D

Jestesaniolkiem, chyba wiem, jak sie czujesz. Ja tez zobaczylam ostatnio moje Malenstwo machajace zawziecie nogami i rekami. Pomyslalm to samo: chuligan bedzie...
 
hej laski grubaski:-D po pierwsze prosze sobie tak nie dokuczac! bo sie ktoras zdenerwuje nie potrzebnie, kazda ma prawo powiedziec co mysli i nikt nie musi nikogo blokowac itp, jednego dnia sie denerwujemy na siebie a drugiego spowrotem sie przyjaznimi, najwazniejsze zeby nie zgubic watku glownego: pomagamy sobie nawzajem!!:angry: znowu sie nagadalam
elvie3 - super, zrob sie na bostwo, jasne ze ciezarowki sa sexy!! ja tez jestem - odkad mi urosly piersi to tylko nosze bluzki z dekoldem!!
 
reklama
Jasne, z przesądami różnie bywa.
Moja Mama w pierwszej ciąży (ze mną) jadła wszystko, co słodkie. Do tego stopnia, że potrafiła cukier z torebki jeść!!:szok:
W drugiej ciąży miała ochotę wyłącznie na kwaśne i tato się śmiał, że kwaszone ogórki w torebce nosiła:-D Wszyscy byli pewni, że urodzi się Radzio.. a wyszła Ania:tak:
 
Do góry