reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

reklama
Kurcze 2,3 5, 6 kg ja jestem do przodu 10 i aż boje sie pomyslec co będzie dalej. u mnie to może dwadzieścia wskoczy jak nie więcej. tylko że na samych piersiach to może 5 do przodu jestem.
Ale nie zamierzam się głodzic. Dzidzia najważniejsza. Potem będę myślała jak wrócic do formy :-)
 
Ja też wszystkie staniki musiałam wymienić tzn. kupić znacznie większe bo mi najpierw cycki zaczeły rosnąc zanim brzuszek wogóle było widać.
A ja to już ponad 10kg przytylam.Trochę zalamana tym jestem bo jem trochę więcej ale bez przeasady,a słodyczy prawie wcale sporadycznie tylko.I powiedzcie skąd te kilogramy.
 
Pluszacze, bliznak, cyśka cieszę się zatem, że nie jestem sama z 10 na plusie! A tak poważnie to brzuch już zaczyna mi przeszkadzać i czuję się naprawdę ciężżżko
 
reklama
Kilogramy kilogramami, brzuszka już kawałek jest, ale wiecie co jestem zakochana w nim. Uwielbiam założyc jakąś tuniczkę tak żeby podkreślała dzidziulka. i uwielbiam jak ludzie zwracają uwage :-)
 
Do góry