reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

Kochane a mnie martwia fałdki skory pod oczkami u mojego synka, ma tak od urodzenia i nic sie nie zmienia... nie wiem czy tak moze byc i z czasem mu zejdzie? tu troszke widac. Jak cos to jutro zrobie lepsze zdjecie ale moze cos wiecie na ten temat Zobacz załącznik 515763

Moje starsze dziecię tak ma i tak będzie mieć, bo odziedziczyła to po tatusiu, niestety.
 
reklama
O ile mojemu Bratu nic nie wyskoczy to jedziemy jutro z Jasiem do chirurga do szpitala chirurgicznego dla dzieci na konsultacje prosimy o &&&
 
witam się po lekarzu, wyruszyliśmy o 6, w godz. mieliśmy 80km za sobą i byliśmy na miejscu od 8 był lekarz, 45 minut w środku i o 9.45 z powrotem Jaś w aucie ślicznie spal, tylko troszkę płakał przy ubieraniu już po badaniu, oczywiście wszystkich obsiusiał, no, ale najważniejsze, wodniak to jednak wodniak jest b. duży na prawym jadrze i mały na lewym, jak będzie ogromny to go nakłują igłą i odessą płyn, a jak mały skończy pol roku i wodniak się nie wchłonie to będą operować, Pani Chirurg tez bardzo nie podobał się pępek- przepuklina małego, spytała czy może go zakleić i ma teraz brzuch poobklejany tak dosyć plastrem, teraz mam go myc bez moczenia brzucha hmmm ciekawe jak, teraz za 3 tygodnie do zmiany opatrunku na pępku i do kontroli jąderek, czy nie trzeba nakłuć i tak do pol roku
 
reklama
Do góry