reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

my po wizycie, młody dostał Prevenar13 na Pneumokoki w sumie jak poczytałam ulotkę to to chroni przed zapaleniem ucha a i to nie każdym :no: 285pln ...

mały waży 4400g
wysypka prawie ustąpiła za to musimy zmienić pieluszki bo te zaczęły uczulać :no: jakiś strasznie delikatny ten mój dzieć....ciekawe po kim to ma :szok:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Pati.b żeby nie było.. nie krytykuje Cie za Twoje poglądy dotyczące nie sczepiania dziecka i szanuje to co napisałaś i nie mam zamiaru wdawać sie w dyskusję na ten temat ale niestosownym jest Twoje zachwianie wklejając artykuły straszące o efektach ubocznych mamy które już są po szczepieniach lub są w trakcie szczepień
 
Ostatnia edycja:
nie mam zamiaru tu nikogo straszyc tylko moze raczej zachecic do poczytania na ten temat. jak ktos nie chce niech nie czyta. moja decyzja jest podjeta takze po rozmowie z dwoma pediatrami, oraz połozna.
 
nie mam zamiaru tu nikogo straszyc tylko moze raczej zachecic do poczytania na ten temat. jak ktos nie chce niech nie czyta. moja decyzja jest podjeta takze po rozmowie z dwoma pediatrami, oraz połozna.

nie wątpię .. każda matka dokonuje najlepszego wyboru dla swojego dziecka
zwracam tylko uwagę ze z jednej strony prosisz aby nie krytykować a z drugiej strony podsuwasz artykuły
 
Pati.b żeby nie było.. nie krytykuje Cie za Twoje poglądy dotyczące nie sczepiania dziecka i szanuje to co napisałaś i nie mam zamiaru wdawać sie w dyskusję na ten temat ale niestosownym jest Twoje zachwianie wklejając artykuły straszące o efektach ubocznych mamy które już są po szczepieniach lub są w trakcie szczepień

A ja Merlin uważam, że nie masz racji.
Na czym ma polegać niestosowność?
Na wklejeniu linków?
Ktoś chce, to czyta, jak nie, to nie.
Ewentualne skutki uboczne szczepień to myślę, że każdej matce spędzają sen z powiek niezależnie od tego jak szeroką ma wiedzę o nich (jedne boją się tylko gorączki, te co więcej zgłębiały temat boją się NOPa).
Ile tu babeczek wyrażało swoje obawy przed pójściem na już umówione szczepienie i wtedy to nie było niestosowne.

Niestosowne by było, gdyby pati prosiła o nie krytykowanie jej a jednocześnie potępiała swoją wypowiedzią te matki, co szczepią.
 
Ostatnia edycja:
stokrotka.af nie ma powodów do strachu - szczepiłaś zgodnie ze swoim sumieniem i dobrem dla dziecka szczepiony nie wymyślają przypadkowi ludzie tylko specjaliści i są latami testowane zanim wejdą na rynek są wyjątki od reguły ze nie na wszystko działa owszem tylko że wciąż są to pojedyncze przypadki Masz spokojne sumienie bo szczepiłaś więc chociaż w tej części swoją decyzją zabezpieczyłaś dziecko i na pewno jest to dobra decyzja

Ja wypowiem sie ostatni raz w tym temacie ... tak jak w ciąży mi powtarzano tak i teraz to samo uznaję nie należy wyolbrzymiać pewnych faktów i zdarzeń nie każde złe samopoczucie czy zachowanie ciężarnej bedzie prowadzić do poronienia tak samo jest z matkami każda matka sama decyduje i wie co najlepsze dla niej i dla jej dziecka a ja wierze że na pewno każda matka przeczyta to co jest za i przeciw i podejmie najlepszą decyzję. A jak tą decyzje podejmie sie to chyba nie należy zadręczać siebie czy innych tym czy się słusznie postąpiło ...A zdrowie naszych dzieci to bardzo delikatna sprawa dla nas i na pewno działająca bardzo emocjonalnie na wrażliwe serce matki.



awersja tak jak napisałam - nie chce krytyki a wklejając artykuły bardzo stronnicze wywołuje dyskusje, ja nie krytykuje jej za jej decyzje - w ogóle jej nie krytykuje :) jej sprawa ale po co zamieszczać artykuły które straszą o skutkach. Ulotki masz rację przydatna rzecz i z tym sie zgadzam

... i tak jak piszesz wiele razy na ten temat rozmawiałyśmy i żadna z nas na wzajem sie nie straszyła ani nie krytykowała, pisałyśmy z zachowaniem szacunku dla decyzji każdej z nas.
Nie chce też ciągnąć dalej tej dyskusji bo szanuje zarówno jej, Twoją, swoją i innych opinię na ten temat
 
Ostatnia edycja:
reklama
ku.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mały jest gorący jak piec ku..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do lekarza....................
 
Do góry