reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

reklama
AXARAI mój też ma 108 babka xle go zmieryzła:/M zmierzył go tam i coś mówił ze nie tak ale ja zajeta ubieraniem Marcelka itp.aż w domu M mówi mi i jeszcze raz wieczorem go zmierzył i 108 cm ma także nie wiem jak ona to zrobiła?może podkulił się jej?
 
Dziekuje dziewczyny:-) tez myslalam,że to taka uroda ale jak wczoraj przeczytalam o tym AZS i tam bylo,że pod dolna powieka sa fałdki to sobie normalnie ubzduralam co nie co.

Moj Dawid odkad sie urodził ma wysypki na buzi, wczesniej wygladalo to groznie najpierw krostki a potem takie placki ale smarowalam antybiotykiem i zeszlo. Teraz ma same krostki,raz zejda raz wyjda na ciele nigdzie wiecej nie ma wiec mam nadzieje,że nie ma skazy czy tego AZS... :-)wiec jak przeczytalam o tych fałdkach to wiecie dodałam sobie..
 
Haha, i co pomoglo pieskowi? ja bylam zadowolona bo po 4 dniach policzki byly juz okej a wygladaly strasznie... ja tez mialam w kropelkach:-)i kazal cieniutka warstwa smarowac. Bylam w szoku,ze to krople a nie masc
 
Dziewczyny, czy szczepiłyście już swoje dzieci po 6 tygodniach, mój synek byl szczepiony w środę szczepionką 6w1 i od wczorajszego wieczoru ma gorączke dochodzącą do 38,8, po paracetamolu spada do 36,6 ale tylko na 2 godziny. Czy Wasze dzieci też gorączkowały po szczepieniu, ile ile to może trwać?
 
mój synek nie gorączkował po pierwszej szczepionce (dostał 5w1 + żółtaczka+rotawirusy), spał sobie i troszkę mniej jadła, ale minimalnie. Następne szczepienie mamy 22.11 czyli 2 tyg po pierwszym-teraz będą tylko pneumokoki a kolejne "większe" szczepienie 20.12
ale te 38,5 to raczej dopuszczalne skoro i tak odejmujemy z termometru to 0,5 stopnia to nie masz się co martwić, ale jak masz się zadręczać to idź do lekarza, albo na pogotowie
 
reklama
moj Oli mial 5w1 i byl marudny i mniej jadl duzo spal ale nie mial temperatury... ktos mi mowil ze dziec do 7dni moze taki byc... ale nie wiem czy to prawda. mozesz dla pewnosci skonsultowac sie z lekarzem lub do szpitala bo chyba przedzial temperatur dla dziecka to miedzy 36,5 a 37,5 o ile dobrze pamietam linka Ci tez wkleje co mozesz zrobic aby pomoc dzieciow Temperatura ciała noworodka - Noworodek - Niemowlę - BabyOnline.pl
 
Do góry