reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości



dev209pr___.png


Witam - ato moje malenstwo!!!! Mdlosci mam caly czas - ale zadnych pawikow!!

Piersi tez mnie bolaly - ale juz jestem po hi hi hi
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem w 8 tygodniu ciąży. Przerabiałam już przedłużające się do godzin południowych poranne mdłości, bóle głowy, utratę przytomności. Teraz mdłości pojawiają się wieczorami, po zjedzeniu czegokolwiek wszystko mi rośnie w brzuchu i cofa się :-( często boli mnie brzuch i po wcześniejszych zaparciach teraz często korzystam z toalety :-) Odrzuca mnie od smażonych rzeczy. Jestem ciągle zmęczona i długo śpię.
Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej :-)
 
Czy ja jestem w ciąży?? Nie mam żadnych dolegliwości!!
Test był pozytywny, na usg widać było fasoleczke, której biło serduszko, a ja czuje sie jak wcześniej (przed ciążą).
Cóż.. szczęściara ze mnie??
 
Dziewczyny a ja normalnie wysiadam. Tak mnie cały dzień meczą mdłości ze płakać mi się chce. I jak na złość synek zrobił sie taki jakiś nieznośny pewnie dlatego ze nie mam siły sie z nim bawić przez większość dnia.
 
ja czasami się zastanawiam czy ze mną wszystko w porządku.nie mam mdłości, ani razu nie wymiotowałam. czasami robi się słabo, ale rzadko. może dziwnie to zabrzmi, ale brak typowych dolegliwości wywołuje u mnie niepokój czy aby na pewno wszystko jest dobrze z dzidzią.Smaki mi sie pozmieniały. Nie lubię mięsa (po prostu mi śmierdzi fuuuj) i słodyczy, za to warzywa i owoce mogę pochłaniać tonami. Moja ulubiona kawa rozpuszczalna z mlekiem jest bleeeee . :eek:
 
To ja też jestem szczęściarą :)) Mój mąż to się śmieje i pyta, czy ja na pewno jestem w ciąży ;)

Mój mąż zadaje dokładnie to samo pytanie :-D

ja czasami się zastanawiam czy ze mną wszystko w porządku.nie mam mdłości, ani razu nie wymiotowałam. czasami robi się słabo, ale rzadko. może dziwnie to zabrzmi, ale brak typowych dolegliwości wywołuje u mnie niepokój czy aby na pewno wszystko jest dobrze z dzidzią.Smaki mi sie pozmieniały. Nie lubię mięsa (po prostu mi śmierdzi fuuuj) i słodyczy, za to warzywa i owoce mogę pochłaniać tonami. Moja ulubiona kawa rozpuszczalna z mlekiem jest bleeeee . :eek:

Na pewno z Tobą wszystko ok. Zapytaj jak Twoja mama zosiła ciąże, bo u mnie jak na razie sprawdza się niemalże w 100%. Ja też nie lubie slodyczy, ale bigosik, śledziki, owoce i warzywa w każdej ilości :-) Podobno to na chłopaka, ale może się jeszcze wszystko zmienić :-)
 
reklama
no moja mama też nie miała mdłości itd. za to jadła chleb ze smalcem i czekoladę :-) , dziś pani kasjerka w sklepie dziwnie na mnie patrzyła jak podeszłam z torbami mandarynek i jabłek - jakbym kinder party urządzała :-) a to tylko porcyjka na dwa dni ;-)
 
Do góry