reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

reklama
edytka juz czopki i oliwa byly - okazaly sie najmniej skuteczne, trzeba czekac i tylko plynne potrawy z blonnikiem ;/
 
ilooonka kurcze, zeby mi te 3 l wody dziennie pomoglo to bylabym happy, ale neistety. Cholerka coraz bardziej sie boje, ze niespodziewanie sie wypakuje w najblizszym czasie :(
 
reniuszku a próbowałaś może soki świeżo robione...takie warzywno-owocowe. Mój eMek cierpi na zaparcia już od dawna i to mu tylko pomaga. Oczywiście na czczo...

julianna
ja się tak zastanawiam, bo dno macicy to w moim rozumieniu miejsce gdzie powinno się czuć dzieciaczka najniżej tak? No to ja mam chyba na spojeniu łonowym, bo nieraz czuje moją Księżniczkę właśnie tam...rozwiej moje wątpliwości proszę...
 
kasia ba! codziennie rano soki prosto z sokowirowki .... buraczkowo marchewkowy, tudziez selerowo mandarynkowy i inne . Niestety pite w ilosciach hurtowych nic a nic.
A dno macicy to miejsce, w ktorym macica jest najwyzej. Mozna to wyczuc na brzuchu kilka centymetrow powyzej pepka :) Dno jak sama nazwa wskazuje powinno byc na dole, ale to tylko z naszego punktu widzenia. Bo "wg macicy" dno to ona ma na naszej gorze :D
 
reniuszku może to zabrzmi drastycznie, ale słuchaj...
Jakiś miesiąc temu miałam takie zaparcia, że spędziłam jakieś 3h na kibelku i nic, poszukałam na necie, poczytałam i jedna dziewczyna ( nie wiem już jaka to stronka była) poleciła domową lewatywę....
Do małej strzykawki nabierasz ciepłej (letniej) wody z mydłem (najlepiej w płynie) i to wstrzykujesz... no wiesz gdzie.
Ja z desperacji i wszystkiego innego wyczerpanego, spróbowałam.... I powiem Ci, że jak ręką odjął. Od tamtej pory mam spokój. Może nie brzmi to profesjonalnie, ale woda z mydłem na pewno nie zaszkodzi, a nóż Tobie też pomoże?
 
kivinko lewatywa w ciazy w przypadku nadmiernych skurczy miesnia macicy jest ZABRONIONA ! absolutnie - grozi to poronieniem !
jak bylam w szpitalu jednego dnia, po kilkudniowych zaparciach dali mi dwa czopki - ja myslalam ze to lewatywa madra ;)
ale normalnie NIE WOLNO w przypadku SKURCZY, bo mozna sobie narobic.....
podobnie z parciem na kupke - jest to ABSOLUTNIE ZABRONIONE ! - bo tak miedzy innymi skracaja sie i miekna szyjki!
 
reniuszku dzięki za wyjaśnienie...tego bym na pewno nie wymyśliła, że dno to na górze:-D:-D:-D:-D co do rady kivinko to też wydaje mi się, że takie coś może pomóc...moja psiapsióła w największej potrzebie też zrobiła sobie samodzielnie taką lewatywkę i później goniła papier toaletowy po domu, bo na zakrętach nie wyrabiała i jak ręką odjął...
 
reklama
cholera... bo Ty skurcze masz? nie doczytałam, wybacz, dużo dziewczyn tutaj i mi się wasze dolegliwości mylą, przepraszam Cię bardzo, nie chciałam źle!:-(
 
Do góry