reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

lene właśnie nie mam skurczy, ale jak chodzę to brzuch twardnieje, nie mam też bólów jak przy okresie tylko to taki typowy ból kostny, jakby mnie ktoś z dwóch stron chwycił imadłem za miednicę i rozciągał :(
 
reklama
kivinko ja odczuwam dokładnie taki sam ból. Najgorzej przy przekręcaniu się na łóżku w nocy, albo jak sie zasiedze na podłodze na kolanach to wtedy masakra, sama butów nie moge założyć bo ustanie na jednej nodze jest niemożliwe. Tyle że ja już się męczę z tym bólem od ponad 5tygodni.
 
Kivinko-ja tez mam bole miednicy ale tak jakby kosci, szczegolnie w spojeniu lonowym, mialam tak samo przy Alusi stad sie nie denerwuje bo wiem ze tak ma byc-kosci sie rozchodza. Strasznie to denerwujace, mnie najcesciej boli jak wstaje z lozka, czuje sie jak stara babcia bo lapie przez chwile rownwage, hehe. po paru krokach juz jest lepiej ale boli mnie tez jak za duzo sie nachodze.
 
dziewczyny a mnie wczoraj po południu wieczorem i w nocy męczyły takie bóle jak przed okresem, co to znaczy? wzięłam no-spę troszke przeszło ale później znów wracały. Zastanawiam się czy to te skurcze braxtona czy jakoś tak. Czy któraś może coś powiedzieć na ten temat?
 
agnes- generalnie nie powinno Cię tak boleć jak na okres, ale mój lekarz, który jest mega ostrożny i od razu przy bolesnym skurczu dał mi silne leki mówi, że raz na jakiś czas takie bóle nie szkodzą. Zwłaszcza jeżeli chodzisz na kontrolę i nic się nie dzieje! Powiedz lekarzowi o tym na wszelki wypadek, niech Cię zbada i bierz no-spę. Generalnie staraj się nie przemęczać, może się troszkę przeforsowałaś wczoraj?
 
Skurcze Braxtona Hicksa nie bolą jak na okres, one prawie nie bolą, brzuch twardniej, pęcznieje na kilka sekund. Pauletta dobrze mówi skonsultuj sie z ginem bo ból jak na okres może byc niepokojący.
 
g_agnes ja tak samo jak Julianna zostałam poinformowana przez Gina, że takie napinanie się brzucha i twardnienie na kilka sekund to właśnie Braxony, które może do jakiś mega przyjemnych nie należą, ale też nie bolą...proponuje skonsultować z Ginkiem Twoje dolegliwości...przynajmniej będziesz spokojniejsza...
 
Nefretete - wielkość piersi a ilość pokarmu nie zawsze idzie w parze. Ja mam małe piersi, a pierwsze dziecko karmiłam przez 4 m-ce. Potem pokarm zanikł, ale to była raczej wina stresu, bo miałam wtedy dość nerwową sytuacę w rodzinie.
 
reklama
dziewczyny w necie jest od groma artykułów n atemat braxtonów.. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę skurcze Braxtona Hicksa i mamy mnóstwo interesujących artykułów .. polecam, bo ja się uspokoiłam czytając większość z nich... można łatwo rozpoznać i zakwalifikować nasze napinania.. dolegliwości.. skurcze..
A teraz powiedzcie dziewczyny czy maci e czasem bóle takie kolkowe?? ja całą noc i dziś od rana mam takie bóle na wysokości dna macicy, czyli pod samym biustem i czasem po bokach brzucha... wzięłam nospę i czekam na efekty:zawstydzona/y:... w ogóle jestem totalnie wyzuta dziś... kręgosłup boli, rwa kulszowa się odezwała... waga leci w górę i do tego te bóle kolkowe....
 
Do góry