reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

izka01 czytałam gdzieś, że zarówno wielkość piersi jak i tendencje laktacyjne dziedziczy się bo babci, a z tego co wiem obie miały obfity pokarm. Ale martwi mnie to, że jest go tak wiele w tak wczesnym stadium. No i jest to dość uciążliwe. Siarę miałam już na początku 21 tygodnia. Będę musiała porozmawiać z moją ginekolog o tym, jak i o tym moim niespaniu. :tak:
 
reklama
izka01 czytałam gdzieś, że zarówno wielkość piersi jak i tendencje laktacyjne dziedziczy się bo babci, a z tego co wiem obie miały obfity pokarm. Ale martwi mnie to, że jest go tak wiele w tak wczesnym stadium. No i jest to dość uciążliwe. Siarę miałam już na początku 21 tygodnia. Będę musiała porozmawiać z moją ginekolog o tym, jak i o tym moim niespaniu. :tak:
Hmmm... to właśnie się dowiedziałam nowej rzeczy o mojej (nieżyjącej już dawno) babci, miała małe piersi i mało pokarmu :rofl2:

Ja z góry przepraszam, ale ci zazdroszcze tego pokarmu. Pewnie masz juz sporo prolaktyny. Ja miałam przy pierwszym dziecku duże problemy z mlekiem. Wiec jeżeli lekarz powie, że to nic złego, to tylko się cieszyć! :tak:
 
nefretete widzisz, chciałabym wiedzieć po prostu czy muszę ten pokarm ściągać w jakiś sposób i co się może stać jak tego nie będę robiła. Bo ból jest czasem nie do zniesienia.

Nie masz za co przepraszać ;-) jak już się dowiem, że wszystko jest w porządku i taki już po prostu mój urok, też będę się cieszyć tym, że maluszek będzie miał co jeść.;-) Mam nadzieje, że tym razem nie będziesz miała żadnych problemów, trzymam kciuki! :)
 
oczywiście exquise nic z tym nie rób, jak napisała julianna, bo jak sciągniesz to będzie go coraz więcej!!! pogadaj z lekarzem koniecznie, bo w ciąży powinna pojawić się siara- bezparwna- czasem żółtawa wydzielina, ale nie mleko! to coś z hrormonami może oznaczać.... produkcja mleka ma związek na pewno z oksytocyną , której poziom wzrasta w trakcie i po porodzie... ale teraz nie powinnaś odczuwać dolegliwości pokarmowych... ja bym nie bagatelizowała, mimo, że nie jest to pewnie bardzo poważne..
 
myself ja "pakuje" polowe kubka sliwkami :)) reszta wrzatek :tak: i wazne zeby odczekac cala noc i wypic na cieplo na czczo. I po tym zjesc cos rzadkiego i cieplego. Dobry syropek do tego tez nie zaszkodzi - ja rownolegle - profilaktycznie, biore Lactulosum (polecili mi go w szpitalu).
 
Lene55 ja siarę miałam już w 21 tygodniu ciąży, czyli i to nawet za szybko się pojawiło. Mam za parę dni wizytę to powiem mojej Pani Doktor co i jak, bo ostatnio to się nasiliło.
 
Dziewczyny wiem, że temat już był poruszany, ale strasznie mnie to niepokoi...
Mam pytanie do tych przyszłych mam, które odczuwają ból w spojeniu łonowym. Czy u was też występuje on zawsze kiedy stoicie/chodzicie? Ja od tygodnia nie pamiętam jakiegokolwiek ruchu bez bólu, nawet przy podniesieniu nogi w łóżku boli!
dzwoniłam do ginki, kazała leżeć, wizyta w piątek a ja się martwię, bo wydaje mi się, że coś jest nie halo :no:
 
reklama
kivinko dla świętego spokoju oszczędzaj się...ale jeśli bólowi nie towarzyszą skurcze... ból podobny do tego przed miesiączką... ból krzyża... a Twoja szyjka z tego co pamiętam była ok.. to sądzę, jak już pisałam wcześniej, że to rozciągające się więzadła macicy... spojenie łonowe.. dziecko rośnie i siłą rzeczy Twoje ciało musi się zmieniać do jego potrzeb.. no a poza tym maluszek szykuje sobie wygodną pozycję do porodu, bo podejrzewam, że ucisk może być też spowodowany główką dziecka.. ja tak mam. Uszy do góry i informuj nas co powie Ci ginka!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry