reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Edytka-trzymam kciuki za nereczki
Andzik-tak jak Reniuszek pisala paseczkiem to tylko pH sie sprawdzi ale jak jest bialko w moczu to pH rosnie. Z tym ze troche jest to malo dokladna metoda, wszyscy czy tez moze wiekszosc dziewczyn tutaj ma robione dokladniejsze oznaczenia i dokladnie sprawdzany jest poziom bialka, krwinek i bakterii w moczu. Nie ma co panikowac ale moze po prostu zapytaj o to nastepnym razem.
 
reklama
myself - i jak, wybierasz się do lekarza z tymi bólami?? Jak coś Cię niepokoi, to myślę, że lepiej zadzwonić albo wybrać się do gina, żeby nie zamartwiać się niepotrzebnie...

edytka - też miałam ostatnio te nieszczęsne białko w moczu :baffled: Tylko u mnie zakończyło się antybiotykiem... Więc trzymam kciuki, żeby u Ciebie było OK! :tak:
 
niestety do dziś nie mam kontaktu tel. do swojego gina :-( chyba czas najwyższy poprosić...
przespałam wczoraj pół dnia i w zasadzie mi przeszło, więc widocznie nie było to nic złego....pobolało i przestało
jak się powtórzy to pojadę na IP
 
Ja mam pytanko bo od kilku dni boli mnie spojenie łonowe i nie wiem czy to normalne czy nie, przy Nikoli tego nie było więc nie mam pojęcia czy coś takiego może mieć miejsce.
 
edytka jak nerki?

myslef dobrze, że tak się skończyło, ale poproś w razie czego numer do Gina..

A mnie męczy bezsenność ostatnio. Zosia tak kopie w nocy że nie umiem spać przez to...
 
Moje maleństwo tak mocno nie kopie jak Wasze maleństwa... Nie mam czegos takiego, ze nie moge usnac czy cos... Hmm?

A mam pytanie na ostatniej wizycie w poniedziałek lekarz sprawdzał mi długość szyjki macicy, bo boli mnie brzuch ostatnio jak przed miesiaczką :/ Szyjka 3,5 cm. A sprawdziłam badanie z 28.10.2011 i długość szyjki wynosiła 5,07 cm. Czy to normalne, ze w biegiem ciazy tak skróciła sie szyjka?
 
augustynka mi generalnie lekarz mówił, że jak wszystko jest ok to szyjka skraca się dopiero w ostatnim miesiącu ciąży. Moja ma długość 3,3 cm i Gin zalecił raczej osiadły i oszczędny tryb życia: żadnego sprzątania, ciężkich zakupów, więcej siedzenia i leżenia niż chodzenia itp. A Tobie coś Gin mówił w związku z długością Twojej szyjki?
 
reklama
Do góry