reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Ja tak patrze na Wasze zdjęcia, to widzę że tatuaże gorą, ja też mam i nasuwa mi się takie stwierdzenie, które ostatnio słyszałam:
- jak Ty będziesz wyglądać na starość z tymi tatuażami?
- ... STARO ... I ZAJEBIŚCIE!
Sama mam jeden i podpisuje się pod tym powyżej.
A brzuszki tylko potwierdzają teorię że duże jest piękne
 
reklama
Ja tatuaże uwielbiam!!! Miałam nawet kolejna sesje na grudnia umówiona ale z racji ciazy musiałam to przełożyć , nic straconego w przyszłym roku nadrobię :) .
Czoperka , co do wyglądu na starość spotkałam sie z jedna krytyka i to u koleżanki. Rodzina i maż było zachwyceni , nie zapomnę reakcji mojej mamy , która otwarła buzie i powiedziała " Wow , ale super " a dodam ze zawsze była przeciwko takim "zabiegom "!!!
 
ja rowniez lubie tatuaze jeden mam cudowny, taki slodki misio trzymajacy serduszko, a drugi juz nie tak fajny, mam na obojczyku imie narzeczonego, naszczescie nie jest dlugie a ze jesli urodzi nam sie synek bedzie mial drugie po tacie to wstawie imie malego na poczatku i nie bedzie juz tak jednoznacznie, niezrozumcie mnie zle kocham mojego i wgl ale teraz niezrobilabym takiego tatuazu, ja zawsze bylam szybka bylismy ze soba 3 miechy a ja se walnelam jego imie nad sercem
 
Lolcia – elegancka rezydencja, nie czepiaj się matka! J
Kasia – daj spokój ze stopami, nogi pod dupkę i się kulamy jak pingwiny :D
Mamuśka – pięknisty brzusio ;)
Marcysia – kompaktowy ten Twój brzunio ;)

A to Edkowa parcela :D


Co do tatuaży - kocham nad życie! Ja mam zrobione plecki i po porodzie dalej będziemy je dziergać ;)
 
Wow to faktycznie szybko. Ja zawsze byłam przeciwna tatuowanniu imion i nadal uważam ze to nie jest dobry pomysł. Facet jest a pozniej może go nie byc. Koniecznie dorób imie syna :)
 
Ja tez uwielbiam tatuaże!Mam jeden robiony na dwa razy na plecach.Dwa feniksy z data ślubu.Nawet moj mąż na początku mi odradzał tatuowanie daty ślubu,ale stwierdziłam,ze co by sie nie działo,to ta data zawsze będzie dla mnie ważna.Po porodzie na pewno wytatuuje sobie datę urodzenia córki,ale jeszcze nie wiem w jakim klimacie.Czy zrobię to sobie gdzieś indziej czy dorobię do tego co juz mam :)
 
Ja tez Lubie tatulaze ;) jak urodził się Fabi po wewnętrznej stronie nadgarstka dałam napisać imię młodego jak Fabian skończył dwa lata spodobał mi się bardzo delikatny tatulaz na kręgosłupie poszłam zrobiłam podobny ale sporo powiększony :D T jak zobaczył zdjęcie to go zatkalo bo miał być malutki :D a ostatnio doszłam do wniosku ze może lepiej byłoby go przerobić na kolorowy ;) ale T się sprzeciwia bo mu się taki podoba :)
Jedno wiem zrobisz jeden tatulaz to chcesz więcej :) ja planuje jeszcze na stopie jeden i oczywiście następne imię u góry nadgarstka i do tego jakieś połączenie z Fabian co by wygladalo jak bransoletka
 
jak juz mowa o tatuazach to pochwale sie swoim jestem z niego mega dumna, mialam 16 lat (tydzien przed 17urodzinami) mama moja nie zapomne tego ze jak wychodzilam na zrobienie jego to bardziej sie bala niz ja :) wczesniej nikt w rodzinie nie mial, ale nigdy nie bede go zalowac, hehe siostra ta malutka 3 letnia podchodzi i caluje mi plecy i mowi ze buzi dla misia dala ;)
 

Załączniki

  • 1423690268416.jpg
    1423690268416.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Erszebeth
My po 3 miechach bycia poszlismy do usc zalatwic slub termin po poltora mies od wizyty w usc. Heh ;-) widze same wariatki tutaj :-D;-) ale ja bym drugi raz tego nie zrobila :p

a tatoo mam na pleckach w ledzwiach a po ciazy planuje wytatuowac jaskolki bajkowe na lopatkach a w dziubkach beda mialy lancuszki zakonczone serduszkami z imionami moich 3 dzieciaczkow :-)
Tez uwielbiam tatuaze :-)
 
Do góry