reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Mnie jedynie wkurza jak szwagra partnerka zawsze patrzy pomacac, już tyle razy powtarzalam, że sobie nie życzę, jak grochem o ścianę. Ona sama 2 razy była w ciąży.
 
reklama
Nie cierpię gdy ktoś ciagle dotyka mnie pi brzuchu. Dlaczego ludzie to robią ? Nawet nie zapytają czy mogą ...
 
Bo myślą że to fajne i słodkie. Też tego nie lubię! To tak samo jakby ktoś macal cycki albo pupę :D
szkoda że facetów nikt nie maca po ptaku i mówi że dobra robota :p :D

Hahaha! :D

Mnie też to dotykanie do szału doprowadza (zresztą niedawno wspominałam na pogaduchach ;p). No oczywiście poza mężem - jego dotyk lubię ;)
 
Oooj ja tez czuje sie strasznie niekomfortowo jak ktoś dotyka mojego brzucha be pytania (oczywiście nie mowię o mężu,on moze dotykać zawsze). No ale cóż,tez mi sie wydaje ze ludzie uważają to za coś naturalnego.
Wrzucam zdjęcie z dzisiejszej krótkiej sesji zdjęciowej :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1423775823.705388.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423775823.705388.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423775823.705388.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Do góry