reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Ja jestem załamana... PRZYTYŁAM!! :-(
To karmienie piersią i kolki małego mnie wykończą... ostatnio jem tylko chleb z masłem i d..a rośnie :(
 
reklama
u mnie też waga nadal stoi na 72kg i w żadne ciuchy nadal się nie mieszczę...i ciągle jestem głodna i piję jak smok wawelski...masakra...:szok:
 
widzę że nie jestem sama, przed ciąż ważyłam 60 kilo przy 170 cm, w dzin porodu 83 kilo, dzić 68, czyli 8 za dużo jeszcze i mimo karmienia piersią waga stanęła w miejscu...poza tym , że podobnie jak Wy nie mam w co się ubrać to ogólnie wisi mi to, bo wiem, że waga zleci jak skończę karmić :) czyli za jkiś rok czasu;-):-)
 
Przy wzroście 180 cm ważę aktualnie 80 kg:cool2:jeszcze 8 - to jakaś magiczna cyfra jak czytam powyzsze posty- i będę jak z przed ciąży;-)od kilku dni waga ani drgnie
 
Mi zostało jeszcze 2 kg do tego ile ważyłam przed ciążą ale chciałabym zrzucić minimum 7 a jakby się udało 10 kg to było by super, mam nadzieję że się uda
 
jupi ja juz mam 49 na wadze :D ale za to biodra jak u dorodnej smoczycy :D i elastycznosc skory i napiecie miesni jeszcze nie taki jak byly:) 3 kg do wagi wyjsciowej nam brak.

dziewczyny czy wam tez urosly stopy?? nie mowie o opuchliznie tylko na dlugosc.....na mnie czesc butow na dl za krotka :(((
 
Reniuszek jakiez było moje ździwienie po pierwszej ciazy kiedy nie wchodziłam w swoje buty !!!:-D Po pierwszej ciazy poszłam z 40 na 41 i tak juz zostało. Tym razem stopa nie urosła. Nie wiem skad to sie bierze i jak to wytłumaczyc ale juz słyszałam ,ze sie zdarza. :-)
 
Reniuszek po ciąży z Antkiem zmieniłam obuwie z 39 na 40;-)teraz stopa się nie zwiększyła

granica 8kg do zrzucenia przełamana;-)zostało 7,5:-p
 
Ja mam jeszcze 3,5 kg do wagi wyjsciowej czyli nie jest zle choc mam wrazenie ze polowa Tego usadowila sie w cycach. Nie mieszcze sie w staniki I ciagle bola mnie piersi, koszmar. No I dla wygody chodze po domu bez staniki...jak nic skonczy sie to nalesnikami :no:
 
reklama
Ja mam jeszcze 6,5 kg do zrzucenia ale przybralam 21 kg w ciazy wiec wynik jest niezly. Zauwazylam ze tygodniowo trace 400 gram i mam nadzieje ze ten spadek sie niezatrzyma.
 
Do góry