reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

U mnie trochę brzuszka też zostało. Na szczęście na wadze 6 dni po porodzie jest -9kg, więc właściwie wróciłam do wagi sprzed ciąży. Ale ponieważ ta waga była i tak dużo za duża, więc każdy następny kg w dół będzie mile widziany;-)
 
reklama
U mnie obecnie 63kg czyli jeszcze 2 kg do stanu sprzed ciąży (kończyłam z 71kg), ale chciałabym zejść do 57- 58kg ,bo wtedy się najlepiej czułam :tak: a jak będzie to zobaczymy, wiadomo, że z dietami trzeba poczekać, a na ćwiczenie jakoś czasu nie stracza i sił na razie więc jedynie spacerki :-D muszę się też zaopatrzyć w jakieś kremy, bo brzusio nie te...
 
Widze, ze wszystkim kilogramy leca jak szalone :) Ja sie jeszcze nie wazylam, wiem tylko ze zaraz po porodzie stracilam 6 kg. Wagi w domu brak, wiec zwaze sie w Niedziele jak bede z Malym na kontroliw przychodni. Ale brzuch spadl naprawde sporo, tylko skora taka dziwna...
 
a moja waga magicznie staneła w miejscu :wściekła/y: ani nie drgnie a jeszcze 7 kg przede mna. Niby sporo jem, bo mam apetyt przy karmieniu ale odeszły słodycze i moja ukochana cola. Mysłałam ,ze troche szybciej poleca kilogramy.
 
Dziewczyny, a u mnie waga spadła do wyjściowej (-15kg) 3 tygodnie po porodzie. Myślałam, że mi coś zostanie i nabiorę trochę ciałka, a tu nic. Dalej chudzielec - tylko teraz z lekko odstającym brzuszkiem :-p
 
kivinko mam to samo! Nie mogę wcisnąć się w żadne spodnie sprzed ciąży. Mało tego.. bluzki, koszule i cała letnia garderoba też odeszła w odstawkę.. w plecach jestem szersza :( Teraz w wolnych chwilach latam po sklepach żeby skompletować sobie podstawowe zestawy, bo nie mam w czym chodzić!
 
reklama
Do góry