reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
dziewczyny, wszystko zgubimy :tak: ja mam brzuch jak w 6 m-cu ciąży... :sorry: z tego, co pamiętam, to z Jagoda nie miałam az takiego... :sorry: no nic... za jakis czas się za siebie wezmę :-p

adasza, łał... nieźle! w 3 dobie już bez brzuszka - zazdroszczę ;)
 
U mnie z 75kg zostało 69,8 :happy: brzuch prawie się wchłonął, jestem bardzo szczęśliwa :-) Nie pojawiły sie rozstępy, skóra nie sflaczała, kurcze nie myślałam że tak łatwo będzie :-) Za to piersi mam 3 razy większe i nie umiem z nimi spać bo nie przeszkadzają :laugh2:
 
U mnie 2 tygodnie po porodzie -9 kilo:)))) teraz waze 55,9:D:D:D strasznie sie ciesze, bo bylo 17 na plusie i sie martwilam ze bede to zrzucac latami. Jeszcze 8 kilo i bede jak nowa:)
 
lazu butterfly ja chce dojsc do 48 kilo, bo ja mam 159 wzrostu. To sie wydaje bardzo niska waga, ale jak juz ktos wie ile mam wzrostu, to przestaje sie to wydawac bardzo niska wagą;) poza tym najlepiej sie czuje wlasnie z taka wagą. Ty chcesz dojsc do 55 sprzed ciazy a ja w 6 miesiacu wazylam 55 kilo, z tym, ze Ty pewnie masz normalny wzrost, a nie taki niziołkowy:-D
 
reklama
Do góry