reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
Ja też przytyłam 5 kg, ale nie ukrywam, że bardzo źle mi z tym. Ja to raczej zaliczam się, a raczej zaliczałam do chudzinek, nogi jak patyki, tyłka prawie brak, a teraz jakoś mi tak dziwnie. Tym bardziej, że bliscy nie dają mi zapomnieć o tym, że zrobiłam się większa
 
dziewczynki laseczki z Was, że hoho :))) Reiuszek wymiatasz... normalnie sex bobma :tak:... Murka brzusio słodziutki... muszę i ja się w końcu zmobilizować i pstryknąć kilka fotek dla koleżanek z bb ;) Na tą chwilę przy wzroście 170 waga 67...7 na plusie :eek: ...no ale przez zmianę trybu zycia z bardzo aktywnego na kanapowo- książkowy z każdym dniem czuję się coraz więkasza i cięższa.....ale tak między nami mam to w nosie;-)
 
Śliczne te Wasze brzusie. Mimo że mało udzielam się na forum lubię poczytać co się u Was dzieje.
Fotki brzuszka nie mam, ale przy wzroście 164 mam już 7kg na plusie i widoczną piłeczkę :)
Pozdrowienia dla Wszystkich Kwietniówek :)
 
lene chyba sextromba :D czekam na rzetelnego wiarygodnego i obiektywnego fotografa:-) ja nie mam serca sama sie demaskowac :-D
 
reklama
Do góry