reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
lelek kurcze, musialabys dodac zdjecie sprzed ciazy :-D, ale wierze na slowo , ze cycki Ci urosly . Ja wczoraj zrobilam zdjecie na zakonczenie polowki
czyli 19tydz6dni
Pojedyncze, 2011.12.05 o 16:31 #2.jpg

a to dla porownania okolice dnia zaplodnienia :-D

DSC_4791.jpg

i wybaczcie, ze Was molestuje zdjeciami ....:zawstydzona/y:z checia bym cos porobila - jakis ladny obrazek
 
reniuszek! jakie Ty możesz mieć kompleksy kobieto!!! moment wrócisz do formy po ciąży!!!
Ale z Ciebie laseczka!!!!! i przed i teraz ! piękny okrąglutki brzuszek. Mój mi się wydaje ze jest bardziej tłusty niż ciążowy:)
 
dziewczyny śliczne brzuszki! Julianna, Lelek - czy wy na pewno jesteście w ciąży? :-D Kasia fajny rudy kolor :-) a Reniuszek ma zakaz gadania o grubych babach :-D
 
Ale z was chudzinki zazdroszczę! :) ja przy wzroście 172 ważę już 75kg i to jest moje +10kg :/ zrobiła mi się druga pupa na krzyżu i połówki pleców stykają mi się gdy wyciągam ręce do tyłu :) także na pewno dobiję do 20 kg jak nie więcej
 
martolinka przepraszam, ze tak Cię zapytam. Ale co było powodem takiego przytycia w pierwszej ciąży?
wiesz sama nie wiem. Samo tak wyszło. Ostatnie 7 kg nabrałam w 9 miesiącu tuz przed porodem , ale to wina zatrucia ciążowego

kasia, ilonka sliczne brzusia

martolinka a to duzo? Ja w pierwszej ciazy tez przytylam 20kg przy wzroscie 174 i lekarze nic nie mowili;-)

http://imageshack.us/photo/my-images/502/zdjcie0884.jpg/

Gin twierdzi , że dużo , ale ja choć nadwagi nie miałam nie byłąm takim chudzielcem jak Ty;-)

Spojrzałam do swojej karty ciąży z Antkiem i dokładnie do 22 tc również przytyłam 6 kilo a potem już pooooszło.
 
reklama
Martolinka, ale masz gina zapobiegliwego, może dobrze że stara sie pilnowac pacjentki, ale nie ma się co bardzo stresować, grunt żeby waga nie zaszkodziła mamie i dzidzi.

Lelek ty też nie masz brzucha, od razu mi lepiej :laugh2: ja się tez na prawdę zaczęłam martwic jak widze wasze brzuszki...ale gin powiedział że wszystko jest ok i dzidzi tam głęboko w miednicy siedzi i nie wystaje po prostu, zdementuje że chudziną nie nie jestem przy 171cm mam 67kg, a po dzisiejszym mierzeniu wymiary dość zabawne 100cm na 90cm na 100cm, w pasie przybyło do tej pory 7 cm ;-)

Ilonka, Reniuszek wyglądacie prześlicznie, zazdroszczę pięknych kształtów :happy:
 
Do góry