reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

to wklejam wam moj nadbagaż:) hm... z wczoraj czyli 37 t.c. DSC00029.jpgDSC00019.jpg właśnie stwierdziłam że on w tych bluzkach odciętych pod biustem z h&m wyglada jakoś małooo bokiem to też widok z przodu:D i dzisiaj z rana w piżamce.. specjalnie podciągnęłam i zaznaczyłam żeby było widać że wcale mały nie jest, DSC00036.jpg ale hm.. porownując z ostatnimi fotkami wydaje mi sie że to wszystko też kwestia odległości... te które robiłam z dalsza pokazuja zdecydowanie mniejszyyyy brzusio:) no i na + coś ok. 16kg.. masakra
swoją drogą dziewczyny wszystkie macie piękne brzusie, no i prawdę mówiąc nie zależnie ktora ile przytyła tego naprawdę tak nie widać!!!! po mnie w pierwszej ciąży było masakrycznie widac kg, teraz też mimo sporego plusu wcale nei jest źle z wyglądem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tofika, a weź i mnie dobij! :p Ledwo mi Asienka poprawiła humor, a tu taki klops! Znasz taką piosenkę z refrenem "A ja rosnę i rosnę. Latem, zimą, na wiosnę."? :p ;)
 
reklama
Do góry