reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

Co do piersi, to urosły.. Mieszczę się tylko w jeden stanik, który kiedyś był na mnie za duży, kupiłam go bo był śliczny i leżał w sumie na dnie szafy, a teraz leży cudnie. Ale różnica może 1 rozmiaru.
Waga, wg tej co mam w domu, to od początku ciąży na plus 1 kg. Ważyłam 48, teraz 49. Ale myślę, że teraz waga poleci górę. Apetyt jest, brzuszek rośnie coraz szybciej, wiec muszę się przygotować. U gina zobaczę w środę ile ważę, on ma taką dobrą wagę, ale tam wchodzę w ciuchach i tez ciężko to ocenić tak dokładnie.
 
reklama
Hej, wracając do owłosionego brzucha to również się zaliczam do włochaczy :p a i w brzuszku siedzi chłopak :)
Rozmiar biustu poprawił mi się zdecydowanie teraz noszę takie duże B a i obwód mi się zwiększył bo z 75 skoczyłam na 80 .
Co do wagi ja w 5tc miałam 63 kg obecnie mam 66 kg zatem na +3 ale wyglądam na zdecydowanie więcej szczególnie dziś kiedy wskoczyłam w ogrodniczki.
 
a_gala nie wiem jak ty to zrobiłaś że tylko 2 kg :-D :-D to dla mnie jakaś magia :-D fajnie że nie masz żadych skutków ubocznych po luteinie. Mój organizm zawsze źle reagował na hormony wszelkiego rodzaju :/ Bo to nie pierwsze które przyjmuje...ale mam nadzieję że już nie długo :-)

Dzieki dziewczynki pocieszyłyście Mnie bo już myślałam że hipcio ze Mnie..
 
a_gala nie wiem jak ty to zrobiłaś że tylko 2 kg :-D :-D to dla mnie jakaś magia :-D fajnie że nie masz żadych skutków ubocznych po luteinie. Mój organizm zawsze źle reagował na hormony wszelkiego rodzaju :/ Bo to nie pierwsze które przyjmuje...ale mam nadzieję że już nie długo :-)

Dzieki dziewczynki pocieszyłyście Mnie bo już myślałam że hipcio ze Mnie..

Jem raczej normalnie i chyba nawet ciut więcej niż przed ciążą, ale nie objadam się i uważam co w siebie wrzucam.... w pierwszym trym. miałam straszną ochotę na fastfoody, parę razy się skusiłam, ale wytłumaczyłam sobie, że oprócz zbędnych kg nic wartosciowego one nie wnoszą...słodycze uwielbiam, ale nie przesadzam z ich ilością, czasem cos tam przegryzę dla lepszego samopoczucia :-) a poza tym staram się nie jeść tłustych, smażonych i ciężkostrawnych potraw, od poczatku ciaży męczą mnie wzdecia i zaparcia i takie jedzenie zdecydowanie mi nie sluzy...
u mnie to chyba genetyczne z ta waga, bo moja mama to do 5 tego miesiaca chudla...
 
Ja jak się ważę w domu to jestem 2-2,5 kg na plusie a jutro zobaczymy jak to jest na wadze szpitalnej ile przybyło przez miesiąc od poprzedniego ważenia =) I nadal się łudzę że uda mi się jutro poznać płeć Kruszynki może trafię na jakąś fajną babeczkę od usg i się zlituje i powie mi =)
 
no to ja mam tak, że co wizyta u gina to kg coraz mniej ogólnie 5kg mniej niż przed ciąża. A jem dosłownie wszystko więc to chyba dobrze może dużo nie przytyje bo i tak małą kuleczką jestem heh a piersi to normalnie mam tak wielkie ,że jakaś masakra
 
Ja po wizycie u ginki wagowo jestem przerażona..bo ważę już 85kg:szok::szok:..kurcze, idę jak burza:wściekła/y::-(..przybrałam od początku ciąży jakieś 8kg..w piersi właściwie nawet za bardzo mi nie poszło, tylko biodra i brzusio..:zawstydzona/y:
 
ja18tc.jpg Oto ja tydzień temu 18tc ;)
 
reklama
Do góry