reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

No mi się piersi trochę wylewają ale chyba nie urosły o cały rozmiar...
A jak u Was z wagą ? Ja 17 tydzień zaczęłam i 6-7 kg więcej ... :-/ To chyba sporo... Tylko wyglądam troszkę pulchniej...nadal woda mi się utrzymuje w organiźmie przez tą luteinę co biorę i moja skóra w niektórych miejscach wygląda jak u starszych ludzi...:-/
 
reklama
nereida - ja, dwa tygodnie temu na wizycie, miałam +2kg, też biorę luteinę, ale jakichś zmian nie zauważyłam....
aaa i właśnie skończyłaś 17 tydzień i zaczynasz 18-ty...
 
Nereida -kochana ,widze ze nie jestem sama :-)a juz sie martwilam ze jestem sama z tyloma kg do przodu:zawstydzona/y: u mnie niestety 19 tydzien i 8-9 kg na plusie:-(kurcze boje sie ze moge przytyc do 30kg próbuje sie ograniczac z tym jedzeniem ,ale czasem jest bardzo ciezko :szok:
 
no baaa oczywiście,że tak ale to skutki nocnego jedzenia :( staram się nie wcinać albo choć jogurt na ząb wrzucić ale czasem mi nie wychodzi
no nic może tak choć na 20 sie zatrzymam hihihihi
 
nereida; u mnie jest to samo z tą luteiną... lekarz powiedział, że się zdarza, że przez nią się dużo wody zatrzymuje w organizmie. jakie dawki bierzesz? u mnie jest 2x2 i mam już serdecznie dość. ale na pocieszenie dodam, że przez ok miesiąc nie brałam jej w ogóle i w ciągu kilku dni moja skóra, szczególnie na udach wróciła do normy :tak:

wagowo jest u mnie podobnie jak u Was ok 6-7 kg na plusie, ale jakoś specjalnie nie przytyłam, jedynie brzuszek i zauważyłam, że mam szersze biodra.
 
reklama
a mi głównie poszło w brzuch...pewnie trochę w biodra i uda bo spodnie ciaśniejsze jakby były, ale nie wiem. Ręce chyba bez zmian :) Póki co jakieś 4kg na plusie (jestem w ciąży 18t6d). Waga wyjściowa to było około 57 kg (pierwsza wizyta u gina w 9 tyg, to 57,7kg więc to 57 początkowe to tak około tylko). Teraz mam jakieś 61kg a może nawet podbijam pod 62 (nie wiem bo moja waga pokazuje inaczej niż waga u gina, u niego zawsze jest trochę mniej).
Ale macie rację- wiosna i lato będą motywacją do zrzucenia kg :)
Zresztą ja się na noc nie objadam, słodyczy też prawie wcale nie jem... a chciałabym się zmieścić w 15 kg do końca ciąży, choć nie wiem czy mi się uda, bo coś szybko mi to przybieranie idzie!
 
Do góry