reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

a_gala, sexy brzusio :-) świetnie wyglądasz

no więc ja też wrzucę małe porównanie (niestety nie mam fotek gołego brzuszka, jakoś nie mam kiedy się specjalnie obcykać)

18 tydzień i 22 tydzień.



na wadze +6kg.
 
reklama
piękne brzusie :) i takie jeszcze zgrabniusie hihi dopiero się ładnie rozrosną, teraz już dzidzie przybieraja na całego :)
 
Domek mojego synusia :) 22 tydzien :)
2cyp0k0.jpg
 
Violett super i zgrabniutki, a czy Ty również uważasz, że w drugiej ciąży jakoś szybciej ten brzuszek rośnie, czy to tylko ja tak mam , mimo, ze na wadze mniej kg??
 
reklama
Kobietki,fajne mamy te brzuszki :tak: Teraz to dopiero bedziemy puchnac ;-):tak: Oby do grudnia a slodkie kilogramy zrzucimy po porodzie:-)
 
Do góry