reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

Akasiam ale mega brzusio!!!!

A_gala ty też taka chudzina jak ja. Ja wystarczy że zjem śniadanie i taki obrazek odrazu się zmienia :)
 
reklama
Mój brzuch jeszcze wciąż jeszcze nie urósł, może to trochę ze względu na tyłozgięcie. Mieszczę się w większość spodni, w zasadzie jedyne, co czuję w dotyku, to to, że miejsce tuż nad miednicą, które u mnie zawsze było raczej wklęsłe, teraz jest "płaskowyżem", ale wciąż jeszcze nie ma się czym chwalić na zdjęciu;)
 
no to ja się pochwalę, chociąż czm to ja nie wiem.. mam 176 cm i waga na dzień w którym zrobiłam test to 72,8. Poki co wahania w granicach max 0,5 kg raz wiecej raz mniej no ale jak sie lata za rocznym szkrabem to tak jest. Mam nadzieję że tym razem uda mi się zmieścić max w 14 kg bo przy młodym przytyłam mega dużo ale teraz zaczynam trochę niżej, no i już nie pozwalam sobie tak jak z młodym. Mądry Polak po szkodzie;p;p. Na szczęście z nawiązką straciłam już po 5 miesiącach wszystko.
 
Dziewczyny Wy tu jesteście takie szczuplutkie, że ja ze swoim brzuchem, który jeszcze nie zdążył wrócić do formy po ostatniej ciąży nie mam się co narazie pokazywać. A swoją drogą to wydaje mi się, że tym razem brzuszek mi zaczął się zaokrąglać znacznie szybciej, już mam taki jak w pierwszej ciąży początkiem 5 miesiąca...strach się bać jak to będzie pod koniec ciąży ;)

A jeśli chodzi o wagę, to może dobrze, że narazie mam wyczerpana baterię w swojej wadze łazienkowej...nie przysparza mi dodatkowego stresu na co dzień ;) Pewnie jak mnie u gina zważa na następnej wizycie 6 czerwca, to zostanę w szoku ;)
 
Witajcie :-)
Moj brzuszek rosnie z dnia na dzien:tak: Zaczal sie pojawiac w 12tc :tak:

12tc (1)-2.JPG
Pozdrawiam:-)
 
Ja zaczynałam z wagą 48 kg 163 cm wzrostu i jak narazie waga bez zmian, ale widać mięśnie już puściły, bo już lekko wystaje i ciężko go wciągnąć.
 
reklama
Nastazja, u mnie jest dokładnie to samo, tzn nie wiem, czy waga skoczyła do góry, myślę, że tak, ale o tym przekonam się dziś na wizycie. Co do brzuszka, to zauważyłam, że lekko wystaje i ciasno mi w jeansach.

maxwell80, ale ładnie wyglądasz :tak: :-)

czarnykot, śliczny brzusio :-)
 
Do góry